פתוחים, בנתיים

חדרי הכושר והבריכות לא ייסגרו, בנתיים

תמונה – דוברות הכנסת

אושר: בריכות השחייה והחופים ישארו פתוחים

ועדת הקורונה החליטה: חדרי הכושר והסטודיו ישארו פתוחים עד להצבעה ביום רביעי. על המסעדות תצביע הוועדה מחר (ג') זאת לצד המאמצים להגיע למתווה מוסכם מול משרד הבריאות. בדיון שנערך החל משעות הבוקר בוועדת הקורונה בכנסת, התבקשו חברי הוועדה להצביע ולאשר מספר הגבלות עליהן המליצה הממשלה בעקבות העלייה בתחלואת נגיף הקורונה.

כבר מתחילת הדיון הסכימו חברי הוועדה, קואליציה ואופוזיציה כי ההגבלות לא יאושרו כפי שהתקבלו מהממשלה ובהמלצת משרד הבריאות. שר המדע והטכנולוגיה יזהר שי ציין בדיון: "לפי מערכת הבריאות מציאות של 750 חולים קשים, תביא לקריסה. ולכן כל ההקלות, הם בתנאי שלא נגיע לכך. חשוב לזכור כי כמות החולים הקשים הכפילה את עצמה פעמיים בחודש האחרון. החלטות הממשלה נועדו להפחית את כמות החולים הקשים הללובעוד חודש מהיום."

לסיכום החליטו חבריי הוועדה על המשך פעילות בריכות השחייה וחופי הים. על המסעדות, לוחצים בממשלה כי ישיבת הסועדים תהיינה בחוץ, אך טרם הושגו הבנות בין הצדדים. ההצבעה צפוייה להתקיים מחר. חדרי הכושר אטרקציות, מוזיאונים וגני החיות תדון הוועדה במהלך השבוע.

חשוב לנו לשמור על זכויות יוצרים. תכנים שמקורם לא אותר מתפרסמים בבאזזנט בכפוף לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, צרו קשר עם באזזנט.
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
חיפוש
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.