לא רק בבלפור

צפו: הפגנות ימין מול ביתו של אהוד ברק

תמונה – באדיבות המצלם
עשרות פעילי ימין הפגינו הערב מול ביתו של ראש הממשלה לשעבר אהוד ברק בתל אביב. המפגינים נשאו של שלטים "אפשטיין הפדופיל". צפו

עשרות פעילי ימין הפגינו הערב מול ביתו של ראש הממשלה ושר הביטחון לשעבר אהוד ברק, המפגינים נשאו שלטים בגנות חברו הקרוב לשעבר, המילארדר הפדופיל ג'פרי אפשטיין שהתאבד לאחר שנחשף פרשת הקטניות.

יגאל מלכה, ממובילים ההפגנה נגד ברק סיפר לאחר מכן: "עומדים בכניסה לבניין של אהוד. יורד שכן, מגש עוגיות, שני בקבוקי קולה וחיוך רחב! תודה לכם!!! אם תצליחו להוציא אותו מכאן, על האש לכולכם עליי! עשינו את שלנו."

https://twitter.com/65347_osnat/status/1285244469776973824?s=20

יאיר נתניהו, בנו של ראש הממשלה הביע תמיכה בהפגנה וקרא לגולשים להצטרף: "מזמין את כולם למחות מתחת לבית של הרשע אהוד ברק, חברו ושותפו של הפדופיל הגדול בהיסטוריה, אשר מנהל את כל הפרעות של הדגלים השחורים. כתובתו: וורמיזה 15, תל אביב. בואו בכל שעה ביום או בלילה."

https://twitter.com/YairNetanyahu/status/1284781515008880643?s=20

חשוב לנו לשמור על זכויות יוצרים. תכנים שמקורם לא אותר מתפרסמים בבאזזנט בכפוף לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, צרו קשר עם באזזנט.
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
חיפוש
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.