בעד או נגד?

השר אמיר אוחנה: "היחס לקנאביס צריך להיות כמו לאלכוהול"

תמונה – מייק טייסון בחוות הקנאביס
השר לביטחון פנים אמיר אוחנה קורא לממשלה לתמוך בלגליזציה של מריחוואנה: "היחס לקנאביס צריך להיות כמו לאלכוהול, אסור מתחת לגיל 21 ואסור בצבא ובשירותי הביטחון". האזינו

לראשונה בישראל: בראיון לעיתונאי אראל סג"ל ברדיו 103FM, הפתיע השר לביטחון פנים אמיר אוחנה בעמדתו לגבי לגליזציה של קנאביס בישראל, זאת בניגוד לעמדתו של השר לשעבר גלעד ארדן: "עמדתי היא חד משמעית, אני הייתי שר המשפטים הראשון שקרא ללגליזציה ואני כנראה גם השר לביטחון פנים הראשון שקורא ללגליזציה. אנחנו לא מסתפקים בדיבורים, אנחנו מקימים בימים אלה ועדה שתגבש הצעת חוק שתעשה את זה. זה הכיוון שאני מאמין שאנחנו צריכים ללכת אליו, ואני תומך בכך בכל ליבי".

עוד אמר השר אוחנה: "היחס לקנאביס צריך להיות כמו לאלכוהול. אסור מתחת לגיל 21, אסור בצבא ובשירותי הביטחון, אבל לא מעבר לזה. יכול להיות שניגע לשם בשלבים ולא בבת אחת. צריך להתקדם ליעד הזה. אני חוזר ואומר יכול להיות שנגיע לזה בשלבים".

חשוב לנו לשמור על זכויות יוצרים. תכנים שמקורם לא אותר מתפרסמים בבאזזנט בכפוף לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, צרו קשר עם באזזנט.
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
חיפוש
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.