באזזנט

קרדיט תמונה: מייק טייסון בחוות הקנאביס

בעד או נגד?

השר אמיר אוחנה: "היחס לקנאביס צריך להיות כמו לאלכוהול"

השר לביטחון פנים אמיר אוחנה קורא לממשלה לתמוך בלגליזציה של מריחוואנה: "היחס לקנאביס צריך להיות כמו לאלכוהול, אסור מתחת לגיל 21 ואסור בצבא ובשירותי הביטחון". האזינו

לראשונה בישראל: בראיון לעיתונאי אראל סג"ל ברדיו 103FM, הפתיע השר לביטחון פנים אמיר אוחנה בעמדתו לגבי לגליזציה של קנאביס בישראל, זאת בניגוד לעמדתו של השר לשעבר גלעד ארדן: "עמדתי היא חד משמעית, אני הייתי שר המשפטים הראשון שקרא ללגליזציה ואני כנראה גם השר לביטחון פנים הראשון שקורא ללגליזציה. אנחנו לא מסתפקים בדיבורים, אנחנו מקימים בימים אלה ועדה שתגבש הצעת חוק שתעשה את זה. זה הכיוון שאני מאמין שאנחנו צריכים ללכת אליו, ואני תומך בכך בכל ליבי".

עוד אמר השר אוחנה: "היחס לקנאביס צריך להיות כמו לאלכוהול. אסור מתחת לגיל 21, אסור בצבא ובשירותי הביטחון, אבל לא מעבר לזה. יכול להיות שניגע לשם בשלבים ולא בבת אחת. צריך להתקדם ליעד הזה. אני חוזר ואומר יכול להיות שנגיע לזה בשלבים".

הגיבו והשפיעו
פיד באזזנט

תיעוד ראשוני

לפני 20 שעות

נקלט במצלמות

לפני 2 ימים

למרות פגישת בנט-ביידן

לפני 2 ימים
נקראות עכשיו
  LIVE

תיעוד ראשוני

לפני 20 שעות

נקלט במצלמות

לפני 2 ימים

למרות פגישת בנט-ביידן

לפני 2 ימים

הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם

מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.