חשש למהומות

הסלמה: שמעון ריקלין ישדר מהפגנות נגד אהוד ברק

תמונה – באדיבות המצלם
בעקבות הפגנת 'הדגלים השחורים' נגד ראש הממשלה נתניהו בבלפור, מאות פעילי ימין יפגינו הערב מול ביתו של שר הביטחון לשעבר אהוד ברק. ריקלין: "אגיש את התוכנית שלי מהפגנת הימין סמוך לביתו של אהוד ברק, שמבקשת ממטיף המוסר הגדול של הדור תשובות".

לא רק בבלפור: מאות פעילי ימין יפגינו הערב מול ביתו של שר הביטחון לשעבר אהוד ברק בתל אביב.

העיתונאי שמעון ריקלין הודיע כי ישדר משם את תוכניתו היומית בערוץ 20: "הערב בשבע. בערוץ 20. אגיש את התוכנית שלי. מהפגנת הימין סמוך לביתו של אהוד ברק. שמבקשת ממטיף המוסר הגדול של הדור תשובות: על מה קיבל מיליונים. האם עשה עסקאות נשק. האם שלח אנשים בבחירות 99 להכות ולרצוח אנשי ימין. מה הוא חייב לגיליין מקסוול. אני בטוח שמטיף המוסר יענה להם בשם השקיפות", צייץ ריקלין.

אמש, קרא יאיר נתניהו, בנו של ראש הממשלה למצביעי הימין להגיע להפגנות נגד ברק כמו שעושים לאביו בבלפור: "מזמין את כולם למחות מתחת לבית של הרשע אהוד ברק, חברו ושותפו של הפדופיל הגדול בהיסטוריה, אשר מנהל את כל הפרעות של הדגלים השחורים. כתובתו: וורמיזה 15, תל אביב. בואו בכל שעה ביום או בלילה."

חשוב לנו לשמור על זכויות יוצרים. תכנים שמקורם לא אותר מתפרסמים בבאזזנט בכפוף לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, צרו קשר עם באזזנט.
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
חיפוש
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.