האזינו

חיים לוינסון נחשף: "תביא את הראש של ליברמן"

תמונה – ישראל ביתנו
המיליארדר דן גרטלר תובע 8 מיליון ש"ח מעיתונאי 'הארץ' חיים לוינסון וגור מגידו, בעקבות תחקיר שפרסמו כי מקורביו של גרטלר הפקידו לכאורה מזוודות מזומנים בבנק בקונגו. האזינו להקלטה הדרמטית

בהקלטות דרמטיות שנחשפו הערב, נשמע העיתונאי חיים לוינסון מבקש מאיש עסקים המקורב לשר הביטחון לשעבר אביגדור ליברמן והמיליארדר דן גרטלר לחתום על תצהיר על כסף שככל הנראה קיבל בעבר.

צחי: "מה אתם רוצים מדן?" מה אתם רוצים שאני אגיד שזה דן וזה לא דן?"

חיים לוינסון: "צחי אני אגיד לך בדיוק מה אני רוצה, אני רוצה שאתה תביא תצהיר, מבחינתי תמציא סבבה, תמציא זה דן. תחתום על תצהיר, זה כסף שאתה קיבלת מגרטלר,עזוב אנחנו ישבנו והסברנו לך את זה. אתה יודע את זה"

חיים לוינסון: "צחי דבר איתי עכשיו דוגרי, עזוב אותי מכל החרטוטים, כל הניירות כל הערימו שאתה הבאת לפה. תביא את הראש של ליברמן, נראה לי שמבחינתנו אתה תהיה כבר משוחרר. סוף סוף יש כאן הזדמנות, יש פה את האנשים שלו, יש פה את הכסף שלו. אני יודע שאתה יודע טוב… אני צריך לדעת על הכסף של איווט, ואני צריך שתגיד לי שזה הכסף של ליברמן, ואז יהיה אפשר אולי להתחיל לזוז פה…."

חשוב לנו לשמור על זכויות יוצרים. תכנים שמקורם לא אותר מתפרסמים בבאזזנט בכפוף לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, צרו קשר עם באזזנט.
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
חיפוש
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.