סולחה?

בדרך לליכוד? איילת שקד מפרגנת לשרה נתניהו

תמונה – ערוץ הכנסת
למרות שנזרקו לספסלי האופוזיציה, שרת המשפטים לשעבר ח"כ איילת שקד מפרגנת לגברת הראשונה שרה נתניהו: "היא רעייה ובת למופת, ראיתי מקרוב איך היא טיפלה מאוד יפה באבא שלה. כל זוג בגילם יכול להתקנות בזוגיות שיש לה ולבעלה". צפו

בדרך לפיוס?

חברת הכנסת איילת שקד (ימינה) התראיינה הערב (רביעי) לערוץ 20 ופרגנה ממושכות לראשת ראש הממשלה, שרה נתניהו. שקד אמרה: ״שרה נתניהו היא רעייה ובת למופת, ראיתי מקרוב איך היא טיפלה מאוד יפה באבא שלה. כל זוג בגילם יכול להתקנות בזוגיות שיש לה ולבעלה״

https://twitter.com/BittonRosen/status/1285932441207799812

המחמאות שחילקה שקד מפתיעות לאור האיבה הלא רשמית השוררת בין שקד לשרה נתניהו. הסכסוך בין איילת שקד לשרה נתניהו הוא בגדר תעלומה שמרחפת מעל המערכת הפוליטית בשנים האחרונות. למעלה מעשור של חיכוכים בין השתיים מעלים לא מעט תהיות לגבי מקור המתיחות ביניהן, ואף הובילו לסברה כי לאשתו של ראש הממשלה יש חלק משמעותי בחסימת צירופה של שקד למפלגת הליכוד.

חשוב לנו לשמור על זכויות יוצרים. תכנים שמקורם לא אותר מתפרסמים בבאזזנט בכפוף לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, צרו קשר עם באזזנט.
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
חיפוש
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.