באזזנט

קרדיט תמונה: ארכיון: חיים צח לע"מ

סערה בצה"ל

רוצה להתאסלם: חיילת אותרה בכפר ערבי

חיילת צה"ל בת 22 המשרתת בקריה בתל אביב, אותרה בכפר ערבי לאחר כשבוע שלא יצרה קשר עם בני משפחתה. עדכון: ערב שבת התקשרה הנערה והודיע כי היא חוזרת לביתה

הפרשה שמסעירה את צה"ל: חיילת בת 22 המשרתת בקריה בתל אביב יצרה קשר עם משפחתה לאחר שבוע של היעדרות. בשיחה עם משפחתה הודיעה הצעירה כי היא נמצאת בכפר ערבי וברצונה להתאסלם.

"חוששים שהיא תתאסלם. הערבים שם מדרדרים אותה לסמים ועוד דברים רעים", חוששים בני משפחתה בשיחה עם אתר 'הקול היהודי'.

"בתחילת השבוע, היא יצרה קשר עם אביה ומסרה להם שהיא החליטה להתאסלם", סיפר לאתר 'הקול היהודי' אדם המקורב למשפחתה. "המפקד שלה ניסה לדבר איתה, ההורים שלה ניסו. היא אמרה שגם אם היא תחזור הביתה היא תלך עם ערבים. ההורים שלה כבר מותשים".

מדובר צה"ל נמסר בתגובה ל'קול היהודי', על החשש מחשיפת פרטים מפעילותה הצבאית לגורמים זרים: "החיילת משרתת בתפקיד מנהלתי שאינו מבצעי ואינו מסווג. לטיפול באירוע שותפים המשטרה הצבאית ומפקדיה של החיילת. צה״ל פועל על מנת להחזירה לשירות פעיל".

מארגון להב"ה נמסר: "אנחנו נתקלים במקרים רבים מאוד של חיילות שבקשר עם ערבים, גם בתפקידים מסווגים. זה יכול להביא לסכנה למדינה. אנחנו דורשים מצה"ל להקים יחידה מיוחדת בצה"ל שתטפל בנושא הזה, שלא יעבירו סודות לערבים".

הגיבו והשפיעו
פיד באזזנט

תיעוד ראשוני

לפני 3 ימים

נקלט במצלמות

לפני 4 ימים

למרות פגישת בנט-ביידן

לפני 4 ימים
נקראות עכשיו
  LIVE

תיעוד ראשוני

לפני 3 ימים

נקלט במצלמות

לפני 4 ימים

למרות פגישת בנט-ביידן

לפני 4 ימים

הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם

מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.