לא שותק

נתניהו במתקפה נגד ערוץ 12: "בושה בושה בושה"

ראש הממשלה נתניהו מגיב במתקפה נגד עוץ 12: "הפך לזרוע תעמולה חסרת בושה של השמאל האנרכיסטי להפיל את ממשלת הימין והעומד בראשה"
קרדיט: באזזנט

באזזנט >
21:38 | 25.07.20

ראש הממשלה נתניהו מגיב במתקפה נגד ערוצי התקשורת המעבירים בשידור ישיר את ההפגנות בלפור ואנשי 'הדגלים השחורים' בשבועות האחרונים: "ערוץ 12 הפך לזרוע תעמולה חסרת בושה של השמאל האנרכיסטי להפיל את ממשלת הימין והעומד בראשה. מדי ערב הם פותחים את שידורי התעמולה שלהם עם דיווחים חיים ״דרמטיים״ על מספרים מנופחים של מפגינים ומציגים את זה כאילו מדובר בעשרות אלפים או במאות של אלפים."

https://twitter.com/YairNetanyahu/status/1287095825236135937?s=20

הסיפורים הכי מעניינים, אצלכם לפני כולם

ישלח מייל לאישור עפ"י תנאי השימוש.

עוד תוקף נתניהו: "חדשות 12 עושים שמניות באוויר כדי לתדלק את ההפגנות הפוליטיות שמאורגנות וממומנות ע״י ארגוני השמאל. פייק ניוז על סטרואידים.כמעט כל התוכניות, הכתבות והפרשנויות מגויסות לתעמולה בולשביקית חסרת רסן נגד ראש הממשלה. וכמובן הם אפילו לא אומרים מילה אחת על האיומים המפורשים לרצוח את ראש הממשלה ומשפחתו. בושה בושה בושה."

השרה שרה לנושאים אסטרטגיים, כחול לבן, אורית פרקש הכהן תקפה את השר לביטחון פנים אמיר אוחנה: "לשר בממשלה אסור להציג מפגינים שכואב להם כאנשים מופרעים, אנרכיסטים ולא לגיטימיים. זה פסול מכל וכל. זכות ההפגנה היא נשמת אפה של הדמוקרטיה. אנחנו צריכים לשאול מה עלינו כממשלה לעשות יותר טוב ולא איפה המפגינים טעו!"

ערוץ 12 הפך לזרוע תעמולה חסרת בושה של השמאל האנרכיסטי להפיל את ממשלת הימין והעומד בראשה. מדי ערב הם פותחים את שידורי…

Posted by ‎Benjamin Netanyahu – בנימין נתניהו‎ on Saturday, 25 July 2020

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp

סקר באזזנט

מה דעתך על תפקוד משטרת ישראל מאז פרוץ הקורונה?

נקראים עכשיו

עקבו אחרי באזזנט