לא שותק

נתניהו במתקפה נגד ערוץ 12: "בושה בושה בושה"

תמונה – באזזנט
ראש הממשלה נתניהו מגיב במתקפה נגד עוץ 12: "הפך לזרוע תעמולה חסרת בושה של השמאל האנרכיסטי להפיל את ממשלת הימין והעומד בראשה"

ראש הממשלה נתניהו מגיב במתקפה נגד ערוצי התקשורת המעבירים בשידור ישיר את ההפגנות בלפור ואנשי 'הדגלים השחורים' בשבועות האחרונים: "ערוץ 12 הפך לזרוע תעמולה חסרת בושה של השמאל האנרכיסטי להפיל את ממשלת הימין והעומד בראשה. מדי ערב הם פותחים את שידורי התעמולה שלהם עם דיווחים חיים ״דרמטיים״ על מספרים מנופחים של מפגינים ומציגים את זה כאילו מדובר בעשרות אלפים או במאות של אלפים."

עוד תוקף נתניהו: "חדשות 12 עושים שמניות באוויר כדי לתדלק את ההפגנות הפוליטיות שמאורגנות וממומנות ע״י ארגוני השמאל. פייק ניוז על סטרואידים.כמעט כל התוכניות, הכתבות והפרשנויות מגויסות לתעמולה בולשביקית חסרת רסן נגד ראש הממשלה. וכמובן הם אפילו לא אומרים מילה אחת על האיומים המפורשים לרצוח את ראש הממשלה ומשפחתו. בושה בושה בושה."

השרה שרה לנושאים אסטרטגיים, כחול לבן, אורית פרקש הכהן תקפה את השר לביטחון פנים אמיר אוחנה: "לשר בממשלה אסור להציג מפגינים שכואב להם כאנשים מופרעים, אנרכיסטים ולא לגיטימיים. זה פסול מכל וכל. זכות ההפגנה היא נשמת אפה של הדמוקרטיה. אנחנו צריכים לשאול מה עלינו כממשלה לעשות יותר טוב ולא איפה המפגינים טעו!"

ערוץ 12 הפך לזרוע תעמולה חסרת בושה של השמאל האנרכיסטי להפיל את ממשלת הימין והעומד בראשה. מדי ערב הם פותחים את שידורי…

Posted by ‎Benjamin Netanyahu – בנימין נתניהו‎ on Saturday, July 25, 2020

חשוב לנו לשמור על זכויות יוצרים. תכנים שמקורם לא אותר מתפרסמים בבאזזנט בכפוף לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, צרו קשר עם באזזנט.
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
חיפוש
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.