באזזנט

קרדיט תמונה: באזזנט

סערת המכתזית

עמית סגל נגד נתניהו: "מצופה ממנו ומשריו לגנות את המתקפות האלימות"

העיתונאי עמית סגל מותח ביקורת על שתיקת ראש הממשלה נתניהו נגד האלימות שהופנתה אמש נגד מפגיני השמאל: "אם מפגין משמאל היה דוקר או מרסס בגז פלפל מפגין מימין היינו שומעים כנראה מראש הממשלה. מצופה ממנו ומשריו לגנות את המתקפות האלימות מכל כיוון."

ראש הממשלה החליפי בני גנץ צייץ: "הזכות להפגין קדושה. מי שמרים יד על מפגינים ומאיים באלימות חייב להיענש בחומרה. אני סומך על רשויות אכיפת החוק שישימו את ידיהן על התוקפים וימצו עימם את הדין."

שר החוץ גבי אשכנזי תקף: "אני מגנה בכל תוקף את התקיפות האלימות של מפגינים הערב וקורא למשטרה לפתוח בחקירה ולבוא חשבון עם התוקפים. אפס סובלנות לאלימות בכל צורה שהיא לפני שיהיה מאוחר מדי. זכותם של אזרחים במדינה הזו לצאת ולהפגין ואדאג לשמור על זכות זו בכל דרך."

ח"כ יעקב מרגי מש"ס התייחס לדרישת ח"כ מיקי חיימוביץ מ'כחול לבן', לכנס ועדה בכנסת על שימוש המשטרה במכטזית: "‏מה קרה שהתעוררתם? המכתזי"ת בשימוש המשטרה שנים רבות ואני ממליץ לכם להמתין עם הדיון על המכתזי"ת בשל יעילות הדיון עד שהמשטרה תתיז איתה את הבואש המצחין. מוסר כפול או עיוורון צבעים?"

הגיבו והשפיעו
פיד באזזנט

"פשוט התכווצתי"

לפני 3 שעות

סחיטה באיומים

לפני 3 שעות
נקראות עכשיו
  LIVE

"פשוט התכווצתי"

לפני 3 שעות

סחיטה באיומים

לפני 3 שעות

אלימות נגד נשים

לפני יום 1

הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם

מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.