קרב חייו

"היועמ״ש איבד כל רסן. הוא החליט להפיל את רה"מ נתניהו בכל מחיר"

תמונה – ארכיון עמוס בן גרשון לע"מ
מקורבי ראש הממשלה נתניהו מגיבים במתקפה נגד היועמ"ש מנדלבליט שקרא לבדוק אם הכסף שהעביר בעבר מיליקובסקי לייצוגה של שרה נתניהו נחשב כמתנה לרה"מ נתניהו: "היועמ״ש איבד כל רסן. הוא החליט להפיל את ראש הממשלה נתניהו בכל מחיר ודוהר לעברו כמו רכבת חסרת שליטה שאיבדה את הבלמים."

מקורבי ראש הממשלה נתניהו מגיבים במתקפה נגד היועמ"ש מנדבליט שקרא לועדת ההיתרים לבדוק האם 270 אלף הדולר שבן דודו של נתניהו, המיליונר מיליקובסקי, העביר בעבר לייצוגה של הגברת שרה נתניהו, הם לא מתנה עקיפה שקיבל רה"מ נתניהו.

"תשובת היועץ המשפטי לממשלה לבג״צ היא עוד הוכחה לרדיפה ולתפירת התיקים נגד ראש הממשלה נתניהו ורעייתו. הניסיון של היועץ המשפטי להפוך את החלטת ועדת ההיתרים בנימוק מופרך חושפת את כוונתו האמיתית והלא מוסתרת- לפעול להחלפתו של ראש הממשלה. לאורך כל ההליך המשפטי בעניינם של ראש הממשלה ורעייתו החלטותיו של מנדלבליט רצופות סתירות."

עוד נמסר: "בכל פעם שחשש שהחלטה קודמת שלו תפגע בסיכוייו להרשיע בתיק הוא הפך את החלטתו ב 180 מעלות. כך לדוגמה, בשנת 2018 קבע מנדלבליט שחוק המתנות לא חל על תמיכתו של ספנסר במימון ההגנה המשפטית- וכעת, כשהוא חש שהחלטה זו תפגע ביכולתו להרשיע- הוא הופך אותה. "

מנדלבליט היה גם האיש ששלח את ראש הממשלה לועדת ההיתרים כדי לאשר את מימון הוצאותיו המשפטיות- רק כדי לשלול ממנו את המימון כשהועדה אישרה שראש הממשלה יכול לקבל אותו. כל פעולות היועץ מלמדות שמטרתו למנוע מראש הממשלה לקבל משפט צדק.

היועץ מנע מראש הממשלה את מימון הגנתו המשפטית, הוא מנסה לעקוף את החלטת 11 שופטי בג״צ ואת חוק יסוד הממשלה באמצעות ״מסמך ניגוד העניינים״ שממליץ לשלול מראש הממשלה סמכויות בסיסיות ו״לשתק״ אותו, וכעת הוא פועל בחוסר סמכות כדי להפוך את החלטת ועדת ההיתרים בעניין ההגנה המשפטית של רעייתו.

ליסום תוקפים מקורבי נתניהו: "היועמ״ש איבד כל רסן. הוא החליט להפיל את ראש הממשלה נתניהו בכל מחיר ודוהר לעברו כמו רכבת חסרת שליטה שאיבדה את הבלמים", תקפו מקורבי נתניהו.

ח"כ שלמה קרעי מהליכוד תקף: "לא לעולם חוסן ד"ר מנדלבליט. הרדיפה והאובססיביות שלך כלפי ראש הממשלה, רק מוכיחה לציבור עד כמה אתה משוחד ומפוחד. בסופו של דבר, גם בית משפט וגם ועדת החקירה שתקום, יגלו את היד הנעלמה שמפעילה אותך ואת הריקבון הערכי שפשה בך ובסביבתך."

חשוב לנו לשמור על זכויות יוצרים. תכנים שמקורם לא אותר מתפרסמים בבאזזנט בכפוף לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, צרו קשר עם באזזנט.
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
חיפוש
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.