תמונות ראשונות

צילום: משרד הביטחון

סוכל פיגוע: צה"ל פתח באש על מחבלי חיזבאללה

אש נורתה אל חולייה שחצתה את הגבול באיזור הר דב, המחבלים נמלטו ללבנון, אין נפגעים לכוחותינו. לאחר תגובה צבאית בירי פגזים, הוחלט על חזרה לשגרה ופתיחת הצירים לתנועת אזרחים / צפו בתמונות ראשונות .
באזזנט >
15:35 | 27.07.20

ראש הממשלה נתניהו ושר הביטחון גנץ עזבו את משכן הכנסת בעקבות האירוע הביטחוני בגבול הצפון ומכונסים בשעה זו לדיון בקריה בתל אביב.

דוב"ר צה"ל מסר: בעקבות אירוע ביטחוני בגזרת הר דב הנחיות לתושבי הצפון על קו הגבול, התושבים נדרשים לשהות בבתים. חל איסור על כל פעילות במרחב הפתוח, לרבות עבודות חקלאיות, אתרי נופש ותיירות. בשלב זה, הצירים במרחב חסומים, יש להימנע מביצוע נסיעות שלא לצורך.

בישיבת סיעת 'הליכוד' הזהיר ראש הממשלה נתניהו את חיזבאללה: "‫אנו עוקבים כל הזמן על מה שמתרחש בגבולנו הצפוני. אנו שומרים על המדיניות שקבעתי לפני שנים: לא נאפשר לאיראן להתבסס בגבולנו. לבנון וחיזבאללה ישאו באחריות לכל התקפה שתצא משטח לבנון נגדנו. צה״ל ערוך לכל תרחיש. אנחנו פועלים בכל הזירות למען ביטחון ישראל – קרוב לגבולותינו והרחק מגבולותינו‬."

‫אנו עוקבים כל הזמן על מה שמתרחש בגבולנו הצפוני. אנו שומרים על המדיניות שקבעתי לפני שנים: לא נאפשר לאיראן להתבסס בגבולנו. לבנון וחיזבאללה ישאו באחריות לכל התקפה שתצא משטח לבנון נגדנו. צה״ל ערוך לכל תרחיש. אנחנו פועלים בכל הזירות למען ביטחון ישראל – קרוב לגבולותינו והרחק מגבולותינו‬.

Posted by ‎Benjamin Netanyahu – בנימין נתניהו‎ on Monday, 27 July 2020

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram