חשש למהומות

לה פמיליה מזהירים: "שימו לב שמאלנים סמרטוטים כללי המשחק משתנים"

תמונה – באזזנט
חברי קבוצת לה פמיליה של בית"ר ירושלים מזהירים את מפגיני בלפור: "אנחנו לא מתכוונים להישאר אדישים ולשבת בשקט!"

על רקע סערת הפגנות בלפור נגד ראש הממשלה נתניהו וביזוי סמל המנורה מול הכנסת, חברי קבוצת לה פמיליה פרסמו הודעה בפייסבוק בה הם מודיעים על הצטרפותם להפגנות נגדם ביום חמישי הקרוב: "אחים יקרים! כמו שידוע לכולכם עוכרי ושונאי ישראל ממשיכים עדיין לבזות כל סממן יהודי ולפגוע בכל מושג יהודי שקיים, מעולם לא חלמנו שזה מה שיקרה במדינת ישראל, ובנוסף הם ממשיכים להעלות לאתרים בזויים עוד ועוד תמונות וסרטונים שמבזים אותנו ואת הדת היהודית."

עוד נכתב בהודעת לה פאמליה: "לכן אנחנו לא מתכוונים להישאר אדישים ולשבת בשקט! ביום חמישי, ערב צאת צום ט' באב, כולנו נפגשים במתחם התחנה שבירושלים בשעה 21:30 שימו לב שמאלנים סמרטוטים כללי המשחק משתנים מעתה", נכתב בהודעה.

לסיום מבהירים לה פמליה: "חשוב מאוד להבהיר שאין לנו כל עניין בפוליטיקה שמסביב, מה שחשוב לנו הוא שהצביון היהודי ישאר במדינת ישראל שהולכת ומתפוררת לנו מול העינים. יש לנו עניין רק מול אנרכיסטים קיצוניים שעברו את הגבול ועל זה לא נוותר!!! כוחינו באחדותינו", נכתב בהודעת הקבוצה בפייסבוק.

חשוב לנו לשמור על זכויות יוצרים. תכנים שמקורם לא אותר מתפרסמים בבאזזנט בכפוף לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, צרו קשר עם באזזנט.
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
חיפוש
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.