באזזנט

קרדיט תמונה: באזזנט

חשש למהומות

לה פמיליה מזהירים: "שימו לב שמאלנים סמרטוטים כללי המשחק משתנים"

חברי קבוצת לה פמיליה של בית"ר ירושלים מזהירים את מפגיני בלפור: "אנחנו לא מתכוונים להישאר אדישים ולשבת בשקט!"

על רקע סערת הפגנות בלפור נגד ראש הממשלה נתניהו וביזוי סמל המנורה מול הכנסת, חברי קבוצת לה פמיליה פרסמו הודעה בפייסבוק בה הם מודיעים על הצטרפותם להפגנות נגדם ביום חמישי הקרוב: "אחים יקרים! כמו שידוע לכולכם עוכרי ושונאי ישראל ממשיכים עדיין לבזות כל סממן יהודי ולפגוע בכל מושג יהודי שקיים, מעולם לא חלמנו שזה מה שיקרה במדינת ישראל, ובנוסף הם ממשיכים להעלות לאתרים בזויים עוד ועוד תמונות וסרטונים שמבזים אותנו ואת הדת היהודית."

עוד נכתב בהודעת לה פאמליה: "לכן אנחנו לא מתכוונים להישאר אדישים ולשבת בשקט! ביום חמישי, ערב צאת צום ט' באב, כולנו נפגשים במתחם התחנה שבירושלים בשעה 21:30 שימו לב שמאלנים סמרטוטים כללי המשחק משתנים מעתה", נכתב בהודעה.

לסיום מבהירים לה פמליה: "חשוב מאוד להבהיר שאין לנו כל עניין בפוליטיקה שמסביב, מה שחשוב לנו הוא שהצביון היהודי ישאר במדינת ישראל שהולכת ומתפוררת לנו מול העינים. יש לנו עניין רק מול אנרכיסטים קיצוניים שעברו את הגבול ועל זה לא נוותר!!! כוחינו באחדותינו", נכתב בהודעת הקבוצה בפייסבוק.

הגיבו והשפיעו
פיד באזזנט

תיעוד ראשוני

לפני 21 שעות

נקלט במצלמות

לפני 2 ימים

למרות פגישת בנט-ביידן

לפני 2 ימים
נקראות עכשיו
  LIVE

תיעוד ראשוני

לפני 21 שעות

נקלט במצלמות

לפני 2 ימים

למרות פגישת בנט-ביידן

לפני 2 ימים

הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם

מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.