באזזנט

תמונה – ארכיון לע"מ

תוצאות ההסתה

איים על רה"מ נתניהו: נעצר חשוד חמוש בסכינים ואקדח צעצוע

חשוד בשנות ה-30 חמוש בסכינים ואקדח צעצוע, נעצר אמש סמוך למשרד ראש הממשלה בירושלים, בחשד שאיים לפגוע בראש הממשלה ורעייתו שרה.

המשטרה עצרה הבוקר גבר בן 31 סמוך למשרד ראש הממשלה, בחשד שאיים לפגוע בראש הממשלה נתניהו ורעייתו דרה. ברשותו נתפסו סכינים ואקדח צעצוע.

בית המשפט האריך את מעצרו בשבעה ימים.

השר יובל שטייניץ תקף בחריפות את מיצג 'הסעודה האחרונה' שהוצב הבוקר בכיכר רבין בתל אביב: "הפסל שהוצב הבוקר בכיכר רבין אינו אמנות, אלא התרת דמו של ראש הממשלה. חייבים לעצור את האלימות הפושה ברחובות – מימין ומשמאל – לפני שיהיה מאוחר מדי. אני קורא למערכת האכיפה למצוא את הבריונים שהכו אמש מפגינים ואת האחראים לפסל המסית ולמצות איתם את הדין."

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
לא הסכמת לקלון
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.