חשד להסתה

אילת: תלה שלט "אין כניסה לשוטרים" ונחקר

תמונה – דוברות המשטרה
בעל המרכול החשוד שתלה את השלט "אין כניסה לשוטרים" בפתח החנות באילת, נחקר הבוקר במשטרה, בסיומה שוחרר בתנאים, חקירת האירוע נמשכת.

עם קבלת ההודעה, שלשום בערב, במוקד 100 של המשטרה אודות מרכול באילת שעל דלתו היה תלוי שלט, ״אין כניסה לשוטרים״, הוקפצה למקום יחידת השיטור העירוני. בעל המקום סירב להזדהות או להכניס את השוטרת והפקח למרכול ורק לאחר שהגיע תגבור למקום, הוא זוהה ואביו שהיה במקום הסיר את השלט, שנתלה על דלת הכניסה.

מהחקירה הראשונית עלה ששוטר שהיה בחופשה ראה נכנס למקום עם בני משפחתו לרכוש מוצרים ושהבחין בשלט שאל האם אכן יש אמת בדבר, בעל המקום גירש אותו ואמר שהוא אינו מוכר לשוטרים ושאין כניסה לשוטרים.

משטרת ישראל רואה בחומר את מעשה האפליה שהוא מעשה פלילי המנוגד לחוק כלפי כל אדם ובמקרה זה כלפי אנשי כוחות הבטחון ושוטרי משטרת ישראל ותפעל למצות את הדין ולמגר כל מעשה שכזה.

חשוב לנו לשמור על זכויות יוצרים. תכנים שמקורם לא אותר מתפרסמים בבאזזנט בכפוף לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, צרו קשר עם באזזנט.
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
חיפוש
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.