באזזנט

קרדיט תמונה: אינסטגרם שרה נתניהו

מרגישה מצוין

הסוף לשמועות: שרה נתניהו ביקרה אצל רופא השיניים

לאחר שמועות ורכילויות שפורסמו ברשתות החברתיות על מצבה של רעיית ראש הממשלה נתניהו, הגברת הראשונה שיתפה לפני זמן קצר פוסט באינסטגרם אות חיים מרופא השיניים.

לאחר אין סוף שמועות ורכילויות על מצבה, הגברת שרה נתניהו מפרסמת פוסט של רופא השיניים אצלו ביקרה אמש: "תשמעו קטע משעשע. הגיעה אלי למרפאה פצייטנית קבועה לביקורת שגרתית. לפני שמתחילים אנחנו מנהלים סמול טוק קטן, ואז היא מראה לי כל מיני דברים מטורפים והזויים שכותבים עליה ברשתות בזמן שהיא יושבת אצלי בכסא. צחקתי מהטירוף והקונספירציות היצירתיות"

הפעיל ברק כהן צייץ אמש: "למה אף אחד לא מפרסם איפה שרה? את יאיר – ראינו ; את אבנר – ראינו ; את הנאשם בלקיחת שוחד – ראינו. את שרה לא ראינו. והמידע החל לזרום. ואיש לא מפרסם. באף כלי תקשורת. חרף העניין הציבורי הכבד."

באתר רדיו 103 נכתב בכותרת: "כבר שישה שבועות ששרה נתניהו, אשת ראש הממשלה, לא נראתה בציבור וחובבי הקונספירציות ברשת חוגגים. לאן היא נעלמה?"

הגיבו והשפיעו
פיד באזזנט

המיליונים לדרוקר

לפני 7 שעות

תיעוד ראשוני

לפני 5 ימים
נקראות עכשיו
  LIVE

המיליונים לדרוקר

לפני 7 שעות

תיעוד ראשוני

לפני 5 ימים

נקלט במצלמות

לפני 6 ימים

למרות פגישת בנט-ביידן

לפני 6 ימים

הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם

מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.