סערת הסוהרת

מי הפיץ תמונות של הסוהרת ברשת?

יממה לאחר שנחשף החשד ליחסים רומנטים שקיימו עבריינים אסירים בכלא, ברשתות החברתיות הופצו תמונות של הסוהרת ופרטי דף הפייסבוק שלה.
קרדיט: אילוסטרציה: אין קשר לכתבה

באזזנט >
17:29 | 29.07.20

יממה לאחר חשיפת העיתונאי לירון לוי ב'וואלה חדשות', על חשד לקיום יחסים רומנטיים בכלא צלמון בין סוהרת לאסירים. לאחר בדיקה ראשונית נחשף, כי הסוהרת קיבלה ככל הנראה כסף מאסירים עמם קיימה יחסים אישיים וקשר טלפוני. עוד דווח, כי בכלא היו עושים הימורים על צבע התחתונים והחזייה של הסוהרת. בכירים ממחוז צפון בשב"ס יחקרו בקרוב, כך מדווח העיתונאי לירון לוי.

כזכור, אמש חשף העיתונאי לירון לוי, כי בליל שישי האחרון, הסוהרת דיווחהכל כניסתה לטפל באסיר שאינו מרגיש טוב, לאחר בדיקה במצלמות האבטחה התגלה כי היא שהתה לכאורה בתא עם האסירים למשך כשעתיים עד שנמצאה ע"י קצין כשהיא נעולה בתא. לדבריה, היא ננעלה בתא ללא מפתחות ומכשיר קשר איתו יכלה להזעיק עזרה.

השר לביטחון פנים, אמיר אוחנה, אמר בתגובה לאתר 'וואלה' על הסערה בשב"ס: "מדובר בטענות חמורות ביותר על התנהלות שאין לה מקום בשירות בתי הסוהר. אני מצפה מנציבות שב"ס ומגורמי המשטרה לערוך חקירה מעמיקה ולבצע טיפול שורש שיימנע הישנות של מקרים דומים. לא אשלים עם תרבות ארגונית מסוג זה וכזו המאפשרת לאירועים דומים להתרחש".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
↴ הגיבו וגללו לעוד תכנים