סערת הסוהרת

מי הפיץ תמונות של הסוהרת ברשת?

תמונה – אילוסטרציה: אין קשר לכתבה
יממה לאחר שנחשף החשד ליחסים רומנטים שקיימו עבריינים אסירים בכלא, ברשתות החברתיות הופצו תמונות של הסוהרת ופרטי דף הפייסבוק שלה.

יממה לאחר חשיפת העיתונאי לירון לוי ב'וואלה חדשות', על חשד לקיום יחסים רומנטיים בכלא צלמון בין סוהרת לאסירים. לאחר בדיקה ראשונית נחשף, כי הסוהרת קיבלה ככל הנראה כסף מאסירים עמם קיימה יחסים אישיים וקשר טלפוני. עוד דווח, כי בכלא היו עושים הימורים על צבע התחתונים והחזייה של הסוהרת. בכירים ממחוז צפון בשב"ס יחקרו בקרוב, כך מדווח העיתונאי לירון לוי.

כזכור, אמש חשף העיתונאי לירון לוי, כי בליל שישי האחרון, הסוהרת דיווחהכל כניסתה לטפל באסיר שאינו מרגיש טוב, לאחר בדיקה במצלמות האבטחה התגלה כי היא שהתה לכאורה בתא עם האסירים למשך כשעתיים עד שנמצאה ע"י קצין כשהיא נעולה בתא. לדבריה, היא ננעלה בתא ללא מפתחות ומכשיר קשר איתו יכלה להזעיק עזרה.

חשד: סוהרת קיימה יחסי מין עם אסירים – וננעלה

השר לביטחון פנים, אמיר אוחנה, אמר בתגובה לאתר 'וואלה' על הסערה בשב"ס: "מדובר בטענות חמורות ביותר על התנהלות שאין לה מקום בשירות בתי הסוהר. אני מצפה מנציבות שב"ס ומגורמי המשטרה לערוך חקירה מעמיקה ולבצע טיפול שורש שיימנע הישנות של מקרים דומים. לא אשלים עם תרבות ארגונית מסוג זה וכזו המאפשרת לאירועים דומים להתרחש".

חשוב לנו לשמור על זכויות יוצרים. תכנים שמקורם לא אותר מתפרסמים בבאזזנט בכפוף לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, צרו קשר עם באזזנט.
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
חיפוש
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.