באזזנט

תמונה – ארכיון משטרת ישראל

זוועה בירושלים

מחריד | התעללות קבוצתית בבת 12

המשטרה חושדת וחוקרת: קבוצת נערים בני 13-17 התעללו בבת 12 ותיעדו את המעשים

פרשה חמורה בבירה

משטרת ישראל חשפה מסכת עבירות שבוצעו בקטינה כבת 12 על ידי חבורת נערים בגילאי 13 עד 17 בדרום העיר ירושלים.

החקירה הסמויה במשטרה החלה לפני כשבוע, ממידע שהגיע לחוקרים עלה החשד לביצוע העבירות נגד חבורת נערים בדרום ירושלים. על פי החשד, במשך מספר חודשים הם ביצעו במספר מקרים שונים עבירות התעללות בקטינה, חלקם אף על פי החשד תיעדו את המעשים במכשיר הלפון שלהם.

המשטרה עצרה במהלך השבוע חמישה חשודים בגילאי 13-17, לגבי אחד מהם עלה החשד כי הוא זה 'שאירגן' את המפגשים בין הקטינה לבין חבריו. שניים מהחשודים הובאו בפני בית המשפט, ושניים נוספים יובאו היום לדיון בעניינם.

ממשטרת ישראל נמסר: משטרת ישראל קוראת להורים לגלות מעורבות בחיי הילדים, במיוחד בתקופת החופש הגדול, ולעודד אותם לשתף ולשוחח עמם בכל חשש לביצוע עבירה כלפיהם.

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
לא הסכמת לקלון
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.