אלימות

מהומות בירושלים: צלם חדשות הותקף

תמונה – צילום: דוברות המשטרה
במהלך הפגנות הנגד של פעילי ארגון 'לה פמיליה' באיזור מתחם התחנה בירושלים, תקפו המפגינים את צלם החדשות של ערוץ 13 שדיווח מתוך ההפגנה. כך זה נראה

8 חשודים ככל הנראה מאנשי 'לה פמיליה', נעצרו לאחר שעפ"י החשד החלו להתפרע במקום ולהשליך אבנים ולהפר את הסדר הציבורי באיזור מתחם התחנה בירושלים.

מהמשטרה נמסר: "המשטרה פועלת ותמשיך לפעול באפס סובלנות כלפי כל גילויי אלימות והפרות של הסדר הציבורי."

העיתונאי גיא לרר זעם בציוץ שפרסם בטוויטר: "פעילי לה פמיליה פרסמו פוסטים ברשתות כבר כמה ימים על כך שהם מתארגנים במתחם התחנה הערב. הייתי בטוח שמדובר בתרגיל הונאה מתוחכם שיביא לשם את כל משטרת ירושלים והם יצוצו במקום אחר. לפעמים החיים פשוטים יותר. הם דפקו מכות לצלמים שלנו והמשטרה בכלל לא היתה באזור. באמת שכבר אין מילים"

העיתונאי יוסי אלי צייץ: "עוד פעם תקיפה, עוד פעם קובי כהן שלנו סרג'יו המפיק הותקפנו הפעם לה פמיליה. המבט מאוד מאיים. הלה פמיליה אשכרה חיפשו ערבים לתקוף."
"

חשוב לנו לשמור על זכויות יוצרים. תכנים שמקורם לא אותר מתפרסמים בבאזזנט בכפוף לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, צרו קשר עם באזזנט.
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
חיפוש
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.

בלי פילטרים ובזמן אמת, הצטרפו לערוץ ה-Whatsapp גם מהמחשב!