באזזנט

קרדיט תמונה: נאווה פורר

לילות בלי שינה

תיעוד עצוב – שכנו הקשיש של נתניהו רק רוצה שקט

על רקע ההפגנות הקבועות מול מעון רה"מ, שכנו של ראש הממשלה תועד מתחנן לשקט | אוסף עדויות שכנים

"אשתי שוכבת כאן עם סרטן, עם רעש במשך חודשים"

בחודשים האחרונים, במקביל ועל רקע התגברות ההפגנות נגד ראש הממשלה בנימין נתניהו מול מעונו ברחוב בלפור, מצטברים עוד ועוד עדויות שכנים אשר נאלצים לספוג בלית ברירה את הרעש העצום והבלתי פוסק של המפגינים. מעדויות השכנים עולה כי המפגינים עושים שימוש בכלי הרעשה שונים במכוון כבר משעות הבוקר המוקדמות, בין היתר באמצעות וובוזלות. אחדים מהם מעידים כי הם נתקלים אף בקריאות גנאי לאחר שהם מעירים למפגינים. בתיעוד שצילמה נאוה פורר, נראה אחד מאותם שכנים שסובלים בחודשים האחרונים, כשהוא משתף את הצלמת במצבה הרפואי של אשתו, ובאי השקט ממנו הם סובלים. צפו:

אין זו הפעם הראשונה בה שכני ראש הממשלה נחשפים בכלי התקשורת על מנת לשתף את הציבור על חיי השגרה החדשים שנכפו עליהם מאז החלו הפגנות בלפור. לפני מספר שבועות, התראיינה שכנת רה"מ ברדיו גלי ישראל וסיפרה כי חלק מהמפגינים המליצו לה "לחזור לצרפת", במקרה אחר העיד אזרח,, גם הוא שכן ברחוב, כי חלק מהמפגינים נכנסים לחצרות הבתים על מנת לעשות את הצרכים שלהם. במשטרה ניסו במקרה אחד לקפל את המחנה הארעי שהוקם מול מעון רה"מ, אך הצעד נתקל בביקורת תקשורתית עזה.

גם מי שהיה מפקד מחוז דרום של המשטרה, ניצב בדימוס אורי בר לב, מתח ביקורת חסרת תקדים על ההפגנות המתקיימות בשבועות האחרונים מול מעון ראש הממשלה ברחוב בלפור וכיכר פריז. בריאיון שהעניק בר לב ברדיו גלי ישראל לארז תדמור, הוא מכנה את המפגינים וונדליסטים, טוען כי חלקם מורחים צואה על קירות בתי השכנים וקורא למשטרה לפזר את ההפגנות בכח. בר לב מוסיף וטוען בריאיון כי השר לביטחון פנים אמיר אוחנה צריך להתערב. בר לב אומר כי נעשית זילות בשם הדמוקרטיה. כמו כן מתייחס בר לב להידבקויות השוטרים בנגיף קורונה, יתכן ועל רקע ההפגנות.

הגיבו והשפיעו
פיד באזזנט

תיעוד ראשוני

לפני 3 ימים

נקלט במצלמות

לפני 4 ימים

למרות פגישת בנט-ביידן

לפני 4 ימים
נקראות עכשיו
  LIVE

תיעוד ראשוני

לפני 3 ימים

נקלט במצלמות

לפני 4 ימים

למרות פגישת בנט-ביידן

לפני 4 ימים

הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם

מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.