הפגנות בלפור

זהבה גלאון: "להרעיד את בלפור, שהם יפחדו!"

יו"ר מרצ לשעבר זהבה גלאון קוראת למפגיני השמאל לצאת מהבית ולהרעיד את בלפור והמדינה: "שהם יפחדו!" • עקיבא נוביק: "בחיים לא ראיתי הפגנות שמקודמות תקשורתית כל כך חזק" • השר אוחנה: "הם אפילו לא מנדט, איך כותבים שכל המדינה במחאה?!"
קרדיט: ארכיון: מפלגת מרצ

באזזנט >
13:02 | 31.07.20

מהפכת השמאל: לאחר מהומות 'לה פמיליה' אמש בירושלים, יו"ר מרצ לשעבר זהבה גלאון קוראת לאזרחים לצאת מהבתים ולהרעיד את המדינה ואת בלפור: "חייבים לצאת מהבית ולהרעיד את בלפור, להרעיד את המדינה. שהם יפחדו!", כתבה גלאון וקיבלה עשרות תגובות זועמות.

העיתואי ינון מגל תקף: "ובלי קשר לאיום המגוחך. שימו לב לטרמינולוגיה: "שהם יפחדו". זייפני זכויות האדם. רוצים להטיל מורא ופחד. מתחת לפוזה האמת יוצאת. כמה צביעות . כמה עליבות. כמה אלימות."

הסיפורים הכי מעניינים, אצלכם לפני כולם

ישלח מייל לאישור עפ"י תנאי השימוש.

העיתונאי עקיבא נוביק שהחל לאחרונה לעבוד בתאגיד השידור הציבורי 'כאן חדשות', תקף את ההתגייסות התקשורתית: "נראה לי שכבר ברור כמה אני רחוק מלהיות ביביסט. אבל בחיים לא ראיתי הפגנות שמקודמות תקשורתית כל כך חזק. אם זה לא אבדן עשתונות מקצועי אני לא יודע מה כן"

עוד כתב נוביק: "אני מתעב את לה פמיליה. הפסקתי לאהוד את ביתר בגללם. אני גם חושב שצריך לכלוא מי שתוקפים עתונאים, ומרבית המותקפים הם חברים אהובים שלי. לכל זה אין קשר לעמדות השידור המוגזמות והשידורים המרובים. עזבו מקצועיות, מה קרה למראית העין?

בראיון לעיתון 'ישראל היום' תקף השר אוחנה גם הוא את התקשורת: "אלו הפגנות בעידוד התקשורת. דיווחים חיים, כותרות מרימות בעיתונים, כותבים על כמה אלפי מפגינים 'מדינה במחאה'. הם אפילו לא מנדט, איך כותבים שכל המדינה במחאה?!"

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp

סקר באזזנט

מה דעתך על תפקוד משטרת ישראל מאז פרוץ הקורונה?

נקראים עכשיו

עקבו אחרי באזזנט