הפגנות בלפור

זהבה גלאון: "להרעיד את בלפור, שהם יפחדו!"

תמונה – ארכיון: מפלגת מרצ
יו"ר מרצ לשעבר זהבה גלאון קוראת למפגיני השמאל לצאת מהבית ולהרעיד את בלפור והמדינה: "שהם יפחדו!" • עקיבא נוביק: "בחיים לא ראיתי הפגנות שמקודמות תקשורתית כל כך חזק" • השר אוחנה: "הם אפילו לא מנדט, איך כותבים שכל המדינה במחאה?!"

מהפכת השמאל: לאחר מהומות 'לה פמיליה' אמש בירושלים, יו"ר מרצ לשעבר זהבה גלאון קוראת לאזרחים לצאת מהבתים ולהרעיד את המדינה ואת בלפור: "חייבים לצאת מהבית ולהרעיד את בלפור, להרעיד את המדינה. שהם יפחדו!", כתבה גלאון וקיבלה עשרות תגובות זועמות.

העיתואי ינון מגל תקף: "ובלי קשר לאיום המגוחך. שימו לב לטרמינולוגיה: "שהם יפחדו". זייפני זכויות האדם. רוצים להטיל מורא ופחד. מתחת לפוזה האמת יוצאת. כמה צביעות . כמה עליבות. כמה אלימות."

העיתונאי עקיבא נוביק שהחל לאחרונה לעבוד בתאגיד השידור הציבורי 'כאן חדשות', תקף את ההתגייסות התקשורתית: "נראה לי שכבר ברור כמה אני רחוק מלהיות ביביסט. אבל בחיים לא ראיתי הפגנות שמקודמות תקשורתית כל כך חזק. אם זה לא אבדן עשתונות מקצועי אני לא יודע מה כן"

עוד כתב נוביק: "אני מתעב את לה פמיליה. הפסקתי לאהוד את ביתר בגללם. אני גם חושב שצריך לכלוא מי שתוקפים עתונאים, ומרבית המותקפים הם חברים אהובים שלי. לכל זה אין קשר לעמדות השידור המוגזמות והשידורים המרובים. עזבו מקצועיות, מה קרה למראית העין?

בראיון לעיתון 'ישראל היום' תקף השר אוחנה גם הוא את התקשורת: "אלו הפגנות בעידוד התקשורת. דיווחים חיים, כותרות מרימות בעיתונים, כותבים על כמה אלפי מפגינים 'מדינה במחאה'. הם אפילו לא מנדט, איך כותבים שכל המדינה במחאה?!"

חשוב לנו לשמור על זכויות יוצרים. תכנים שמקורם לא אותר מתפרסמים בבאזזנט בכפוף לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, צרו קשר עם באזזנט.
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
חיפוש
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.