באזזנט

תמונה – באזזנט

נלחם ברשת

הסתבך: האם יאיר נתניהו יורחק מבלפור?

ראש עמותת 'כריים מיניסטר' הגישו עתירה דחופה לבית המשפט נגד יאיר נתניהו, שפרסם ברשת את פרטיהם האישים המופיע באתר 'רשם העמותות'. כל הפרטים


ראשי ומייסדי עמותת 'כריים מיניסטר' המפעילה את הפגנות 'הדגלים השחורים' נגד ראש הממשלה בנימין נתניהו בבלפור, מבקשים מבית המשפט לתת במעמד צד אחד 'צו למניעת הטרדה מאיימת' נגד יאיר נתניהו, שצייץ אמש בטוויטר את פרטיהם האישים של ראשי העמותה, בניהם חיים שדמי ועו"ד גונן בן יצחק, וקרא לתומכי הימין לבוא להפגין מחוץ לביתם.

בבקשה שהוגשה לבית המשפט מבקשים העותרים שיאסרו על יאיר נתניהו הגר במעון ראש הממשלה בבלפור, "להימצא במרחק מסוים מדירת מגוריו, מרכבו, ממקום עבודתו או מקום לימודיו של הנפגע או ממקום אחר שהנפגע נוהג להימצא בו בקביעות". (הפגנות בלפור).

השופטת סיגל אלבו הורתה למשטרה למסור את הצו לידי יאיר נתניהו ודיון בנושא יתקיים כבר ביום ראשון בבוקר בנוכחותו של יאיר נתניהו.

https://twitter.com/YairNetanyahu/status/1288971225939705856?s=20

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.