באזזנט

תמונה – באזזנט

כך זה נראה

צפו: מיצגי מין בהפגנות בלפור "בואי שרל'ה הולכים"

עיתונאי חדשות 13 יוסי אלי הותקף מילולית מספר פעמים ע"י מפגיני שמאל זועמים במהלך הפגנות מוצ"ש בבלפור. צפו בתיעוד ענק מקרנבל המחאה במוצאי שבת מול מעון ראש הממשלה נתניהו. שתפו

במהלך הפגנות 'הדגלים השחורים' מול מעון ראש הממשלה בנימין נתניהו בירושלים, התפרצו מספר מפגינים בשידור חי על העיתונאי יוסי לוי מ'חדשות 13', במחאה על הסיקור התקשורתי המוטעה לטענתם.

העיתונאי שמעון ריקלין תקף ברשת את ארגוני הנשים וזהבה גלאון: "שלום לזהבה גלאון. דיברת בנחרצות על תרבות אונס. כשעזבת את האולפן של אראל וקלמן. תסתכלי טוב בתמונה זהבה. זו תרבות אונס. אבל את והחברות הפמיניסטיות שלך לא תגידו מילה. מילא שאתן צבועות. אבל לעומק. זה כי לא השתחררתן ממנטליות המשרתת"

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.