"זלזל בחיי אדם"

עיריית אילת תובעת רבע מיליון שקלים מחולה הקורונה המאומת

תמונה – אתר קלאב הוטל
חולה קורונה מאומת הסתובב במשך 16 שעות בעיר ובמלון, הנהלת המלון: "היה צריך לקבל עונש מאסר, זה לא מתקבל על הדעת"

חולה הקורונה המאומת שאותר במלון "קלאב הוטל" באילת ונקנס על ידי המשטרה באלפי שקלים – הסתובב במספר מקומות שונים בעיר מלבד בריכת המלון במהלך החופשה עם משפחתו. בין המקומות בהם הוא שהה: קניון וחופי ים בעיר, כך עולה מחקירה שביצעה המשטרה. כמו כן מתברר מהחקירה כי לפני כניסתו למלון בערב יום שישי יחד עם משפחתו, נדרש החולה לחתום על הצהרת בריאות, בה נכתב כי אינו חולה ואף לא שהה בקרבת אדם אחר שאובחן כחולה בנגיף קורונה..

16 שעות הסתובב החולה ברחבי אילת. החולה הגיע בסביבות השעה שבע בערב, וזוהה על ידי אחד מתושבי היישוב בו הוא מתגורר ב-11:00בבוקר למחרת. התושב שזיהה אותו, ששהה גם הוא במלון "קלאב הוטל", דיווח על כך לאנשי המלון על הימצאו של החולה המאומת במלון. הנהלת המלון דיווחה על הדבר למשטרת ישראל מיד עם קבלת הדיווח. החולה כאמור נקנס בחמשת אלפים שקלים והורחק יחד עם משפחתו מהעיר. עם קבלת הדיווח שוטרי היס"מ הגיעו לחדרו במלון כשהם בחליפות מיגון, והודיעו לו כי הוא מפר את צו "בריאות העם" ועליו לעזוב מיד ולחזור למקום הבידוד שנקבע בביתו ביישוב בצפון הארץ.

יו"ר "קלאב הוטל", ד"ר רוני פיבקו, אמר בתגובה לאירוע: "הלקוח הגיע ביום שישי בערב. למחרת הודיעו לנו שישנו חשד שהוא היה חולה. בשעה 12, שעה לאחר מכן, הוא לא היה במלון. עשינו את כל הבדיקות הנדרשות". לטענתו, "היה צריך לתת לו שישה חודשי מאסר ולא את הקנס של 5,000 השקלים למען ייראו וישמעו. זה לא מתקבל על הדעת שאדם שהוא חולה יגיע למקום ציבורי ויש חשש שידביק אנשים".

עיריית אילת שלחה מכתב לחולה המאומת שהפר בידוד כשנפש בעיר והתריעה בפניו: שלם רבע מיליון שקלים – או שתיתבע.

חשוב לנו לשמור על זכויות יוצרים. תכנים שמקורם לא אותר מתפרסמים בבאזזנט בכפוף לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, צרו קשר עם באזזנט.
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
חיפוש
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.