באזזנט

קרדיט תמונה: למצולמים אין קשר, Avi Theret

שוב זה קורה

בפעם השנייה בתוך יומיים: שוב חולה קורונה, שוב במלון באילת

העיר הדרומית שסבלה אנושות מוירוס הקורונה, הפכה בשבועות האחרונים ליעד התיירותי המועדף על ישראלים רבים, חלקם חולי קורונה מאומתים. ישראלית חולה מאומתת בנגיף הקורונה אותרה במהלך חופשה בבית מלון - והורחקה מהעיר

סכנה לציבור: תושבת לוד, חולה מאומתת בנגיף קורונה, ושהייתה מודעת להיותה חולה – אותרה במלון באילת על ידי משטרת אילת והורחקה מהמלון עם הוראה לשוב לביתה באופן מיידי. על פי הדיווחים, אילת הפכה ליעד מועדף על חולי קורונה מאומתים שמחפשים מקום לחופשה הרחוק מאיזור מגוריהם.

לדברי האישה, היא חולה מזה עשרה ימים אך בני משפחתה אמרו לה כי היא יכולה לצאת מהבידוד לחופשה במלון. ההודעה למשטרה התקבלה ממוקד העירוני בעיר מגוריה לאחר שפקחים הגיעו לביתה לבדוק את שלומה ולא מצאו אותה, בעקבות כך, וככל הנראה בעקבות מידע נוסף שהגיע למשטרה, עלה החשד כי האישה נסעה לחופשה במלון בעיר הדרומית.

אילת, צילום: בוריס אזמיילוב
אילת, צילום: בוריס אזמיילוב

האישה החולה לא קיבלה דו"ח על הפרת צו בריאות הם, זאת עד לבירור הנושא מול משרד הבריאות. היא סיפרה לשוטרים שהיא חולה, סיימה את הבידוד, אך אין לה הודעה ממשרד הבריאות עם אישור יציאה מבידוד

עיריית אילת תובעת רבע מיליון שקלים מחולה הקורונה המאומת

כזכור, יומיים קודם, חולה הקורונה המאומת שאותר במלון "קלאב הוטל" באילת ונקנס על ידי המשטרה באלפי שקלים – הסתובב במספר מקומות שונים בעיר מלבד בריכת המלון במהלך החופשה עם משפחתו.

בין המקומות בהם הוא שהה: קניון וחופי ים בעיר, כך עולה מחקירה שביצעה המשטרה. כמו כן מתברר מהחקירה כי לפני כניסתו למלון בערב יום שישי יחד עם משפחתו, נדרש החולה לחתום על הצהרת בריאות, בה נכתב כי אינו חולה ואף לא שהה בקרבת אדם אחר שאובחן כחולה בנגיף קורונה. עיריית אילת הודיעה לו כי היא תובעת ממנו רבע מיליון שקלים.

הגיבו והשפיעו
פיד באזזנט

תיעוד ראשוני

לפני 21 שעות

נקלט במצלמות

לפני 2 ימים

למרות פגישת בנט-ביידן

לפני 2 ימים
נקראות עכשיו
  LIVE

תיעוד ראשוני

לפני 21 שעות

נקלט במצלמות

לפני 2 ימים

למרות פגישת בנט-ביידן

לפני 2 ימים

הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם

מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.