הציוץ שהוסר

השמאל זועם: "אבא שלי רואה את החייזרים בהפגנות, וזה מצחיק אותו"

תמונה – באזזנט
בראיון לרדיו 'גלי ישראל' סיפר יאיר נתניהו על האווירה מאחורי הקלעים במעון ראש הממשלה: "אבא שלי רואה את החייזרים האלה בהפגנות, וזה מצחיק אותו. זה כמו בידור. זה מבדר אותו". לאחר דקות הוסר הציוץ ועורר סערת תגובות מהמפגינים הזועמים

המפגינים זועמים: יאיר נתניהו, בנו של ראש הממשלה התראיין לעיתונאים יותם זמרי ונועם פתחי בתחנת הרדיו 'גלי ישראל' וסיפר על התגובה של אביו להפגנות בלפור הסוערות: "אני מראה לו לפעמים כמה קטעים לא גסים מדי, אבל זה מבדר אותו ואפילו נותן לו קצת כוח".

עוד אמר יאיר: "אבא שלי רואה את החייזרים האלה בהפגנות, וזה מצחיק אותו. זה מבדר אותו". לאחר מספר דקות הוסר הציוץ מחשבון הטוויטר של הרדיו ועורר סערה ברשת.

לאחר מכן הבהיר יאיר את דבריו: "כשדיברתי על ״חייזרים״ חייזר ב״הפגנות״ השמאל בירושלים, התכוונתי לאלה שמתחפשים לחייזרים ועב״מים, אלה שמתפשטים, אלה שמתחפשים לאיברי מין, אלה שמניפים שלטים עם גסויות, אלה ששמים סיר ספגטי על הראש או אלה שמתחפשים לספיידרמן. יש יותר מדיי כאלה וזה מצחיק. כל היתר בכלל לא מצחיק – ההסתה והקריאות המפורשות לרצח, שמתעצמות בהפגנות השמאל האנרכיסטי מיום ליום, ושוברות שיאים חדשים בעידוד תקשורתי בלתי פוסק. אני עדיין מקווה שהתקשורת תגנה את ההסתה הזאת"

העיתונאית נחמה דואק צייצה: "חייזרים. זה מה שחושבים בבלפור על המפגינים. הג׳וניור בריאיון לגלי ישראל". יאיר נתניהו לא נשאר חייב ושיתף תמונה שפורסמה באתר 'באזזנט' מהפגנת מוצ"ש בבלפור: "איך קוראת לאנשים האלה?"

נחמה דואק הגיבה: "במקום ראש הממשלה, הייתי מכבדת אותם כאזרחי המדינה שהוא, כשנשבע אמונים, התחייב לדאוג להם. לכולם. גם אלו שלא הצביעו עבורו, או לא חושבים כמותו, ולא לכנות אותם בשמות ובכינויים. פשוט, לא?"

העיתונאי אביעד גליקמן צייץ בתדהמה "אולי יותר זמרי ונועם פתחי יוכלו לעזור לי?? קודם הופיע ציוץ של גלי ישראל על דבריו של יאיר נתניהו אצלכם בתוכנית על כך שהוא מראה לאבא שלו את התמונות של המפגינים ההזויים וראש הממשלה צוחק. משום מה אני כעת לא מוצא את הציוץ הזה. האם יכול להיות שהוא נמחק? יכולים לשלוח לי אותו?"

אושיית הרשת יבגני זרובינסקי ניסה לסייע לגליקמן וחטף: "אולי אביעד גליקמן יוכל לעזור לי?? לפני 5 שנים הופיעה כתבה שמאשימה את מירי רגב שהעבירה מיליוני שקלים למקורב שלה. משום מה בית המשפט קבע שזה היה שקר ואני לא מוצא את הכתבה הזו. האם יכול להיות שהיא נמחקה? יכול לשלוח לי אותה?… גליקמן לא נשאר חייב והגיב: "יבגני חבל. נתת בדיחה נחמדה קודם. תפרוש בשיא"

חשוב לנו לשמור על זכויות יוצרים. תכנים שמקורם לא אותר מתפרסמים בבאזזנט בכפוף לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, צרו קשר עם באזזנט.
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
חיפוש
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.