באזזנט

תמונה – צילום מסך טוויטר

תקיפה הומופובית

דיווח: בן 16 מלוד חשוד בהשלכת הומו למים

חשוד בן 16 תושב לוד נעצר לחקירה בחשד לתקיפה חמורה ועבירות ממניעים גזעניים זוג הומואים שהתנשקו בנמל יפו, בסיומה נכלא. קשה לצפייה

לאחר חקירה מאומצת, המשטרה הצליחה לזהות את אחד החשודים בתקיפת הומואים שהתנקשו בנמל יפו. יחידות הבילוש של המשטרה איתרו את החשוד בן 16 תושב לוד, בחשד לתקיפת שני הצעירים ועצרו אותו.

הבוקר (שלישי) תבקש המשטרה להאריך את מעצרו בבית המשפט לנוער בתל אביב.

העיתונאי בר שם אור מתוכנית 'הצינור' זעם על הסיקור התקשורתי: "שני הומואים ערבים חטפו לכאורה מכות רצח בנמל יפו. הסרטון טס בוואטסאפ. כל המדינה כבר ראתה. התקשורת בהדממה. המשטרה לא מפרסמת על עצורים. פעיל בקהילה הגאה הערבית מותח ביקורת חריפה על כך שח״כים מהמשותפת שותקים. אחר כך ידברו על סיקור מפוזיציה. חרפה."

יפו: זוג הומואים התנשקו והותקפו באכזריות

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.