סערת החייזרים

רה"מ נתניהו מגיב על תמונת הדילדו בבלפור: "תופעות הזויות"

ראש הממשלה בנימין נתניהו מגיב לסערת החייזרים והדילדו שהונפו בגנות רעייתו שרה בהפגנות בלפור: "יש שם גם תופעות הזויות אני חושב שלזה התכוון הבן שלי". צפו
קרדיט: צילום מסך: לע"מ

באזזנט >
13:19 | 04.08.20

בתגובה לשאלות עיתונאים האם הוא מגנה את בנו יאיר שכינה את המפגינים חייזרים, הגיב ראש הממשלה נתניהו ברמז על תמונת הדילודאים שנחשף באתר 'באזזנט': "אלה הפגנות פוליטיות הפגנות שמאל זה ברור לגמרי הם מתודלקות ע"י ארגוני שמאל לצערי בגיבוי גדול של התקשורת. יש גם תופעות מוזרות. מעבר לצד הפוליטי באמת.."

עוד תקף נתניהו והאים את התקשורת: "ההסתה הבלתי פוסקת נגדי נגד רעייתי ונגד משפחתי, אפילו בקריאות ישירות לרצח שבקושי מדווחות אם בכלל. אני חושב שזה דבר פוליטי שיש שם גם תופעות הזויות אני חושב שלזה התכוון הבן שלי"

יאיר נתניהו תקף את ארגוני הנשים: "אתם קולטים שאף ״פמיניסטית״ לא יוצאת נגד ההטרדה המינית הזאת לשרה נתניהו?!!"

העיתונאי אראל סגל התייחס לתמונות הדילדו שהונפו בהפגנות בלפור ועליהם כינוי גנאי לגברת שרה נתניהו, שנחשף באתר 'באזזנט': "בהפגנות האלה שלשום הופיעו שלושה דילדואים ענקיים. אחד הדילדואים נכתב "שרל'ה בואי הולכים'. עכשיו אני מצטער אתה בחור דתי וזה לא נעים להגיד מה זה דילדו. אבל אני אגיד, זה איבר מין מנופח שמסתובבים איתו ברחוב ובעצם, בכל מקום אחר היו אומרים זה פגיעה מינית קשה נניח בשרה נתניהו. איכשהוא הדברים האלה מושתקים כולל קריאות לאלימות נגד ראש הממשלה, אז קרא לכם חייזרים? באמת, לא קונה בגרם אחד את העלבות הזו"

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
↴ הגיבו וגללו לעוד תכנים