קרדיט תמונה: אל מיאדין

זעם ברשת

תמונה ראשונה: דגל לבנון מואר על עיריית תל אביב

עידכון אחרון לפני 9 חודשים
בהוראת ראש העיר רון חולדאי, בניין עיריית תל אביב הואר הערב בדגל לבנון כאות הזדהות עם העם הלבנוני על האסון בנמל ביירות. יאיר נתניהו: "קיצר מתי אוכל הכלבים משנה את שם העיר לשייח מוניס?" / כך זה נראה
ראשי >

למרות ההתנגדות העזה ברשתות החברתיות ותושבי עיריית תל אביב, דגל לבנון הואר על בניין עיריית תל אביב כאות הזדהות עם האסון שפקד את נמל ביירות.

העיתונאי עמית סגל התייחס לסערה ברשת על הדגל הלבנוני שהואר בתל אביב: "השלום יבוא כשכיכר העיר בביירות תואר בצבעי דגל ישראל"

גם העיתונאי עופר חדד הצטרף והתנער: "כשרואים תמונה של אב מרים את בתו המדממת מההריסות אין אויב, יש אדם שזקוק לעזרה וראוי מוסרית וערכית להגיש לו אותה. מכאן ועד להאיר מבנה רשמי בצבעי הדגל של אותה מדינת אויב ששיגרה טילים אל לב לבה של המדינה כדי להרוג אזרחים חפים מפשע זו כבר איוולת מוסרית וערכית ברמות הגבוהות"

ח"כ סתיו שפיר צייצה בתמיכה: "הדיון על הדלקת אורות בעיריית תל אביב, כן/לא פטריוטי/בוגדני – הוא בעיקר שולי. השיח שצריך להתקיים כאן הוא למה כך נראים היחסים שלנו עם לבנון ב-2020. במקום שניסע ברכבת לביירות ונקיים עימה קשרי שכנות בריאים, הממשלה שלנו פספסה כל הזדמנות להתחבר ללבנונים ולהרחיקם מחזבאללה. מנהיגות תפלה."

בציוץ שפרסם הבוקר כתב חולדאי: "הערב נאיר את בניין העירייה בדגל לבנון. האנושיות קודמת לכל סכסוך, וליבנו עם העם הלבנוני בעקבות האסון הנורא שפקד אותו."

שרת המשפטים לשעבר איילת שקד תקפה: "במדינה מתוקנת, הצבע הכתום היה צובע הערב את בניין עיריית תל אביב כתזכורת לגירוש מגוש קטיף. במקום זה קיבלנו דגל של מדינת אויב. עולם הפוך ראיתי."

↴ שתפו הגיבו וגללו לעוד תכנים

צפו: עיתונאית פרצה בבכי ונטשה את האולפן

כואב לצפייה

לפני שעה 1

קשה לצפייה: לינץ' אכזרי בבת ים בשידור חי

אנרכיה

לפני 12 שעות
בכותרות

צפו: עיתונאית פרצה בבכי ונטשה את האולפן

כואב לצפייה

לפני שעה 1

קשה לצפייה: לינץ' אכזרי בבת ים בשידור חי

אנרכיה

לפני 12 שעות

מהומות בטבריה: רכב ערבי הותקף ונמלט

בושה

לפני 13 שעות

מהומות בבת ים: עסקים של ערבים הושחתו

הידרדרות מסוכנת

לפני 13 שעות

קורע לב: ילד בן 6 נהרג בממ"ד מטיל ששוגר מעזה

קורבן טרור

לפני 14 שעות

נתניהו חוגג: מגדל חמאס הוחרב לחלוטין

שומר החומות

לפני 14 שעות

דיווח: איילה חסון נפגעה מאבן בלוד

הסלמה באלימות

לפני 15 שעות

דיווח: בכירים בחמאס חוסלו בעזה

מלחמה בטרור

לפני 20 שעות