זעם ברשת

תמונה ראשונה: דגל לבנון מואר על עיריית תל אביב

תמונה – אל מיאדין
בהוראת ראש העיר רון חולדאי, בניין עיריית תל אביב הואר הערב בדגל לבנון כאות הזדהות עם העם הלבנוני על האסון בנמל ביירות. יאיר נתניהו: "קיצר מתי אוכל הכלבים משנה את שם העיר לשייח מוניס?" / כך זה נראה

למרות ההתנגדות העזה ברשתות החברתיות ותושבי עיריית תל אביב, דגל לבנון הואר על בניין עיריית תל אביב כאות הזדהות עם האסון שפקד את נמל ביירות.

העיתונאי עמית סגל התייחס לסערה ברשת על הדגל הלבנוני שהואר בתל אביב: "השלום יבוא כשכיכר העיר בביירות תואר בצבעי דגל ישראל"

גם העיתונאי עופר חדד הצטרף והתנער: "כשרואים תמונה של אב מרים את בתו המדממת מההריסות אין אויב, יש אדם שזקוק לעזרה וראוי מוסרית וערכית להגיש לו אותה. מכאן ועד להאיר מבנה רשמי בצבעי הדגל של אותה מדינת אויב ששיגרה טילים אל לב לבה של המדינה כדי להרוג אזרחים חפים מפשע זו כבר איוולת מוסרית וערכית ברמות הגבוהות"

ח"כ סתיו שפיר צייצה בתמיכה: "הדיון על הדלקת אורות בעיריית תל אביב, כן/לא פטריוטי/בוגדני – הוא בעיקר שולי. השיח שצריך להתקיים כאן הוא למה כך נראים היחסים שלנו עם לבנון ב-2020. במקום שניסע ברכבת לביירות ונקיים עימה קשרי שכנות בריאים, הממשלה שלנו פספסה כל הזדמנות להתחבר ללבנונים ולהרחיקם מחזבאללה. מנהיגות תפלה."

בציוץ שפרסם הבוקר כתב חולדאי: "הערב נאיר את בניין העירייה בדגל לבנון. האנושיות קודמת לכל סכסוך, וליבנו עם העם הלבנוני בעקבות האסון הנורא שפקד אותו."

שרת המשפטים לשעבר איילת שקד תקפה: "במדינה מתוקנת, הצבע הכתום היה צובע הערב את בניין עיריית תל אביב כתזכורת לגירוש מגוש קטיף. במקום זה קיבלנו דגל של מדינת אויב. עולם הפוך ראיתי."

חשוב לנו לשמור על זכויות יוצרים. תכנים שמקורם לא אותר מתפרסמים בבאזזנט בכפוף לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, צרו קשר עם באזזנט.
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
חיפוש
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.