הפוסט שעורר פיצוץ

פייגלין 'חגג' את הפיצוץ בביירות וספג אש

משה פייגלין פרסם פוסט שהפך לוויראלי וספג אש
קרדיט: צילום מסך

באזזנט >
9:30 | 06.08.20

יושב ראש מפלגת 'זהות' משה פייגלין, מי ששימש בעבר כחבר כנסת מטעם הליכוד, פרסם פוסט בחשבון הפייסבוק שלו בו הוא מגיב לפיצוץ שהרעיד ביום שלישי את אדמת ביירות. פייגלין כתב בין היתר: "מופע פירוטכניקה מרהיב בנמל ביירות", ו"חגיגה נפלאה לכבוד יום האהבה".

"לֹא הָיוּ יָמִים טוֹבִים לְיִשְׂרָאֵל כַּחֲמִשָּׁה עָשָׂר בְּאָב וּכְיוֹם הַכִּפּוּרִים"משנה זו של רבן גמליאל קיבלה…

Posted by ‎משה פייגלין‎ on Tuesday, 4 August 2020

הפוסט קיבל אלפי לייקים, תגובות ושיתופים מהגולשים ברשת. פייגלין העריך מדובר בפיצוץ של מחסן טילים שיועדו לישראל. "אתם לא באמת מאמינים שזה היה איזה מחסן מבולגן של דלקים, כן? אתם מבינים שהגיהינום הזה היה אמור ליפול עלינו בתוך גשם של טילים?! אבל תעזבו, היום ט"ו באב הוא יום של שמחה – ותודה אמיתית וענקית לאל ולכל הגאונים והגיבורים באמת (!) שארגנו לנו את החגיגה הנפלאה הזו לכבוד יום האהבה". כתב פייגלין.

גולשים רבים תקפו את משה פייגלין נוכח הדברים שפרסם, חלקם דווקא הביעו תמיכה בדבריו. "אני יכול להביא עוד הרבה דוגמאות, אני לא פוטר את נתניהו משום אחריות. הביקורת עניינית לחלוטין. הסיפור של שלי יחימוביץ' וארבע אימהות ואהוד ברק קשור לכאן מאוד, משום שמאזן האימה של איום גרעיני נוצר בשמה של ראייה פופוליסטית קצרת טווח", אומר פייגלין. "אני שמח שהפוסט הזה צבר את התאוצה הזו כי אני רוצה שאנשים יתחילו להבין שחשיבה אסטרטגית היא לא עניין לפופוליזם קצר טווח, אלא כן – לנכונות לשלם מחירים ארוכי טווח, מחירים שמעוגנים בדבר הכי בסיסי בדבר שנקרא. התוצאה של האובדן של כוכב הצפון הזה שנקרא צדק, היא שמי שחוטף את הגיהנום הזה על הראש הם הילדים שלנו במדינת ישראל".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
↴ הגיבו וגללו לעוד תכנים