באזזנט

תמונה – צילום מסך

הפוסט שעורר פיצוץ

פייגלין 'חגג' את הפיצוץ בביירות וספג אש

משה פייגלין פרסם פוסט שהפך לוויראלי וספג אש

יושב ראש מפלגת 'זהות' משה פייגלין, מי ששימש בעבר כחבר כנסת מטעם הליכוד, פרסם פוסט בחשבון הפייסבוק שלו בו הוא מגיב לפיצוץ שהרעיד ביום שלישי את אדמת ביירות. פייגלין כתב בין היתר: "מופע פירוטכניקה מרהיב בנמל ביירות", ו"חגיגה נפלאה לכבוד יום האהבה".

https://www.facebook.com/MFeiglin/photos/a.545719195507200/3225157230896703/?type=3

הפוסט קיבל אלפי לייקים, תגובות ושיתופים מהגולשים ברשת. פייגלין העריך מדובר בפיצוץ של מחסן טילים שיועדו לישראל. "אתם לא באמת מאמינים שזה היה איזה מחסן מבולגן של דלקים, כן? אתם מבינים שהגיהינום הזה היה אמור ליפול עלינו בתוך גשם של טילים?! אבל תעזבו, היום ט"ו באב הוא יום של שמחה – ותודה אמיתית וענקית לאל ולכל הגאונים והגיבורים באמת (!) שארגנו לנו את החגיגה הנפלאה הזו לכבוד יום האהבה". כתב פייגלין.

גולשים רבים תקפו את משה פייגלין נוכח הדברים שפרסם, חלקם דווקא הביעו תמיכה בדבריו. "אני יכול להביא עוד הרבה דוגמאות, אני לא פוטר את נתניהו משום אחריות. הביקורת עניינית לחלוטין. הסיפור של שלי יחימוביץ' וארבע אימהות ואהוד ברק קשור לכאן מאוד, משום שמאזן האימה של איום גרעיני נוצר בשמה של ראייה פופוליסטית קצרת טווח", אומר פייגלין. "אני שמח שהפוסט הזה צבר את התאוצה הזו כי אני רוצה שאנשים יתחילו להבין שחשיבה אסטרטגית היא לא עניין לפופוליזם קצר טווח, אלא כן – לנכונות לשלם מחירים ארוכי טווח, מחירים שמעוגנים בדבר הכי בסיסי בדבר שנקרא. התוצאה של האובדן של כוכב הצפון הזה שנקרא צדק, היא שמי שחוטף את הגיהנום הזה על הראש הם הילדים שלנו במדינת ישראל".

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.