התגובה לחולדאי

טוויטר ינון מגל

ריקלין מציע: ינון מגל לראשות העיר תל אביב

יאיר נתניהו קורא למרד מיסים, בעקבות הוראתו של ראש עיריית תל אביב רון חולדאי להציב את דגל לבנון כאות הזדהות עם הפיצוץ שהחריב את נמל ביירות. ריקלין: "הגעתי למסקנה שאם ינון מגל הגבר חברי הטוב ירוץ לראשות העיר. תל אביב תשתנה לטובה".
באזזנט >
10:49 | 06.08.20

לאחר שדגל לבנון הואר על בניין עיריית תל אביב כאות הזדהות עם העם הלבנוני: "כתל אביבי. שמתי לב. שמניפים פה: דגלים אדומים. דגלים של תורכיה. דגלים של לבנון. דגלים שחורים. דגלים של אנטיפה. דגלי של פלשתין. ואם שכחתי דגל של עוד אוייב אני מתנצל. ורק דגל אחד ומבוייש נעדר: דגל ישראל. לדעתי צריך לתלות את דגלי ישראל בכל רחוב בתל אביב. לפחות אחד. קדימה חולדאי", הציע ריקלין.

עוד כותב ריקלין: "חשבתי לעצמי. מה ימנע בזיונות נוספים כמו עוד דגלי אוייב בלב תל אביב. באירועים שונים ומשונים. והגעתי למסקנה שאם ינון מגל הגבר חברי הטוב ירוץ לראשות העיר. תל אביב תשתנה לטובה. רוץ ינון רוץ"

הסיפורים הכי מעניינים אצלכם לפני כולם

ישלח מייל לאישור עפ"י תנאי השימוש.

יאיר נתניהו בנו של ראש הממשלה הציע מרד מיסים: "אני חושב שצריך לארגן מרד של התושבים הימנים בתל אביב (רק הדרום זה רבע עיר) של אי תשלום ארנונה. רון חולדאי והעירייה לא סופרים אותנו, ומשתמשים בכסף שלנו לקמפיינים של השמאל הראדיקלי (כולל לעמותות שמאל קיצוני) ? אין בעיה, אנחנו לא משתתפים במשחק ולא ניתן לזה את כספנו. "אם העירייה לא סופרת את התושבים הימנים שלה ולא רואה בהם שותפים לעיר ושווי זכויות, אין סיבה שיתנו לה את כספם". תקף יאיר ותייג את שפי פז.

שמעון ריקלין: "כתל אביבי אני חושב שמרד מיסים הוא אמצעי מוגזם מדי שיפגע בעיר שלנו. עדיף להתחיל במחאה ולדאוג שתיהיה לנו יותר נציגות בעירייה"

יאיר נתניהו: "אתה מודע לזה שחלק מהארנונה שלך הולכת לתשלום מואזינים ביפו, עיצוב תאורה לדגלי לבנון, ו״תרומה״ לעונות שמאל ראדיקלי של מסתננים?

שמעון ריקלין: "כן. אבל צריך לשנות את זה בצורה שלא תעודד אנרכיה. אנחנו לא אנרכיסטים כמוהם. ושמירת הסדר והמשך תפקודה התקין של המדינה חשוב לנו"

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram