סורגים ויחסים

פרטי

מתחזק החשד נגד הסוהרת מכלא צלמון

השופט בדיון בביהמ"ש בראשון לציון אמר כי "חומרי החקירה מעלים חשדות של מרמה והפרת אמונים" מצד הסוהרת באחד מהאירועים, וכי צפויות פעולות חקירה נוספות. צו לאיסור פרסום על שמה, בניגוד לעמדת המשטרה, שטענה: "עשוי להוביל לעדים נוספים"
באזזנט >
10:53 | 06.08.20

הפרשה שחשף כתב וואלה ניוז לירן לוי – ממשיכה לעורר הדים והתפתחויות חדשות נרשמות מעת לעת.

בבית משפט השלום בראשון לציון התקיים הבוקר דיון סביב פרשת היחסים האסורים לכאורה בכלא צלמון, מהדיון ממנו עולה כי מתחזקים החשדות נגד הסוהרת המדוברת. במסגרת הפרשה, שנחשפה לראשונה בוואלה! NEWS, הסוהרת קיבלה לכאורה תמורה מאסירים בכלא – והשיבה להם בהטבות שונות. השופט אמר כי החומרים שהצטברו בחקירה "מעלים חשד כי המבקשת ביצעה במסגרת האירוע עבירות של מרמה והפרת אמונים".

כמו כן הוסיף השופט ואמר: "החקירה נמצאת בשלבים התחלתיים וצפויות ככל הנראה פעולות חקירה נוספות". בית המשפט הוציא צו לאיסור פרסום שמה של הסוהרת, נציג המשטרה טען כי "בפרסום החשדות יש כדי לקדם את החקירה באופן העשוי להוביל לעדים שטרם נחקרו, כאלו שעדותם תוכל לשפוך אור על החשדות, כמו גם בנוגע לאירועים ומעורבים פוטנציאליים נוספים".

הסיפורים הכי מעניינים אצלכם לפני כולם

ישלח מייל לאישור עפ"י תנאי השימוש.


בנוסף, קצין בכיר ממפקדת המחוז הצפוני נחקר אמש באזהרה ביחידה הארצית לחקירת סוהרים במשך שעות, בחשד למעורבות בפרשה. הקצין הבכיר שנחקר נמנה בין שורה של חשודים בכירים נוספים בכלא צלמון ובמחוז הצפון בקיום יחסים אסורים עם הסוהרת. בשיחה עם כתב חדשות 12, גיא פלג, אמרה הסוהרת כי היא מכחישה כל קשר לפרשה וטענה שלא הציגו בפניה שום הוכחות

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram