סורגים ויחסים

מתחזק החשד נגד הסוהרת מכלא צלמון

תמונה – פרטי
השופט בדיון בביהמ"ש בראשון לציון אמר כי "חומרי החקירה מעלים חשדות של מרמה והפרת אמונים" מצד הסוהרת באחד מהאירועים, וכי צפויות פעולות חקירה נוספות. צו לאיסור פרסום על שמה, בניגוד לעמדת המשטרה, שטענה: "עשוי להוביל לעדים נוספים"

הפרשה שחשף כתב וואלה ניוז לירן לוי – ממשיכה לעורר הדים והתפתחויות חדשות נרשמות מעת לעת.

בבית משפט השלום בראשון לציון התקיים הבוקר דיון סביב פרשת היחסים האסורים לכאורה בכלא צלמון, מהדיון ממנו עולה כי מתחזקים החשדות נגד הסוהרת המדוברת. במסגרת הפרשה, שנחשפה לראשונה בוואלה! NEWS, הסוהרת קיבלה לכאורה תמורה מאסירים בכלא – והשיבה להם בהטבות שונות. השופט אמר כי החומרים שהצטברו בחקירה "מעלים חשד כי המבקשת ביצעה במסגרת האירוע עבירות של מרמה והפרת אמונים".


כמו כן הוסיף השופט ואמר: "החקירה נמצאת בשלבים התחלתיים וצפויות ככל הנראה פעולות חקירה נוספות". בית המשפט הוציא צו לאיסור פרסום שמה של הסוהרת, נציג המשטרה טען כי "בפרסום החשדות יש כדי לקדם את החקירה באופן העשוי להוביל לעדים שטרם נחקרו, כאלו שעדותם תוכל לשפוך אור על החשדות, כמו גם בנוגע לאירועים ומעורבים פוטנציאליים נוספים".


בנוסף, קצין בכיר ממפקדת המחוז הצפוני נחקר אמש באזהרה ביחידה הארצית לחקירת סוהרים במשך שעות, בחשד למעורבות בפרשה. הקצין הבכיר שנחקר נמנה בין שורה של חשודים בכירים נוספים בכלא צלמון ובמחוז הצפון בקיום יחסים אסורים עם הסוהרת. בשיחה עם כתב חדשות 12, גיא פלג, אמרה הסוהרת כי היא מכחישה כל קשר לפרשה וטענה שלא הציגו בפניה שום הוכחות

חשוב לנו לשמור על זכויות יוצרים. תכנים שמקורם לא אותר מתפרסמים בבאזזנט בכפוף לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, צרו קשר עם באזזנט.
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
חיפוש
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.