סערת הדגל

ישראל ביתנו

ליברמן נגד חולדאי: "צעד של בגידה"

יו"ר ישראל ביתנו ח"כ אביגדור ליברמן יוצא במתקפה נגד ראש עיריית תל אביב רון חולדאי שהורה להאיר את בניין העירייה בדגל לבנון, כאות הזדהות עם הפיצוץ המסתורי שהחריב את נמל ביירות: "צעד של בגידה"
באזזנט >
12:12 | 06.08.20

דגל אויב? ח"כ אביגדור ליברמן יוצא במתקפה נגד ראש העיר רון חולדאי, שהחליט להאיר את בניין העירייה בדגל לבנון: "ביממה האחרונה אנחנו עדים לפיצול אישיות מצד כמה נבחרי ציבור ופעילים פוליטיים. כשרה"מ מנחה את ראש המל"ל להציע לממשלת לבנון סיוע מיידי הכולל העברת פצועים לבתי חולים בישראל, זהו צעד מבורך והומניטרי."

"כשראש עירית תל אביב מחליט להאיר את בניין העיריה בצבעי דגל לבנון כאות הזדהות זה צעד של בגידה. כנראה שאותם פוליטיקאים ואנשים מטעם שכחו את אזרחי לבנון, לוחמי צד"ל, שנלחמו כתף אל כתף עם חיילי צה"ל. אזרחי לבנון הם לא האוייב. ארגון חיזבאללה שהשתלט על המדינה כן."

הסיפורים הכי מעניינים אצלכם לפני כולם

ישלח מייל לאישור עפ"י תנאי השימוש.

יאיר נתניהו בנו של ראש הממשלה הציע הבוקר לתושבי תל אביב לצאת במרד מיסים: "אני חושב שצריך לארגן מרד של התושבים הימנים בתל אביב (רק הדרום זה רבע עיר) של אי תשלום ארנונה. רון חולדאי והעירייה לא סופרים אותנו, ומשתמשים בכסף שלנו לקמפיינים של השמאל הראדיקלי (כולל לעמותות שמאל קיצוני) ? אין בעיה, אנחנו לא משתתפים במשחק ולא ניתן לזה את כספנו. "אם העירייה לא סופרת את התושבים הימנים שלה ולא רואה בהם שותפים לעיר ושווי זכויות, אין סיבה שיתנו לה את כספם".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram