באזזנט

קרדיט תמונה: באדיבות המשפחה

אפס הרתעה

גרמה למות אמה ברשלנות – ותכלא ל-3 חודשים בלבד

לקרוא ולא להאמין: ביהמ"ש גזר על העיתונאית ספיר ניסני שהורשעה בגרימת מוות ברשלנות - מאסר בן חודשים ספורים בלבד

בית משפט השלום בעיר פתח תקווה גזר לפני זמן קצר עונש בן שלושה חודשי מאסר בלבד על העיתונאית ספיר ניסני. ניסני הורשעה בגרימת מותה ברשלנות של אמה.

בשנת 2016 שפכה ספיר ניסני סיר ובו שמן רותח על אמה בעת שישנה, תחילה נחשדה ברצח, לאחר מכן נקבע כי המעשה התרחש בהיסח הדעת. היא הורשעה בחודש פברואר בסעיף גרימת מוות ברשלנות.
מירי ניסני ז"ל, באדיבות המשפחה

מהלך המשפט של ספיר ניסני נמשך זמן רב, והיא הצליחה באמצעות תירוצים וטענות שונים לדחות פעם אחר פעם את הקראת גזר הדין. בין היתר טענה ניסני כי עליה להיות "בבידוד מניעתי", זאת בשל נגיף הקורונה, לטענתה. בשבוע שעבר, כשלא הופיעה לדיון בבית המשפט, קבעה השופטת אליאנא דניאלי כי אם ניסני לא תציג אישור כי היא אכן חולה בנגיף הקורונה – הדיון יתקיים היום. למרות זאת, בשעות בבוקר, היום, לא הופיעה ניסני בבית המשפט, והדיון התקיים רק לאחר שהשופטת הורתה למשטרת ישראל להביאה אל הדיון.
ספיר ניסני, צילום מסך: החינוכית

מהפרטים בהם הודתה ניסני שהייתה בעת האירוע בת 24 עולה כי היא ניסתה להכין בבית "תכשיר נטורופתי ניסיוני, שמרכיביו הם שמנים ומינרלים כגון מלח". בעקבות ויכוחים קודמים על ניקיון הבית, בינה לאמה שמרה האם מתחת לכרית עליה ישנה את המפתח לארון התבלינים. ניסני רצתה להיכנס לחדר השינה של האם בזמן שזו ישנה, זאת במטרה לקחת את המפתח לארון התבלינים. רגע לפני שנכנסה לחדר התקשר אליה בן זוגה לשעבר, היא לא ענתה לשיחה, מה שעל פי המתואר בכתב האישום הכניס אותה לסערת רגשות.

ניסני נכנסה לחדר בזמן שהיא מחזיקה ביד שמאל את הסיר ובו השמן הרותח, וביד ימין המשיכה לערבב אותו עם כף, בשלב מסוים היא נתקלה בשואב אבק שהיה מונח על הרצפה ומעדה. השמן הרותח נשפך על פלג גופה של האם, לאחר כחודשיים היא נפטרה מפצעיה.

הגיבו והשפיעו
פיד באזזנט

תיעוד ראשוני

לפני 4 ימים

נקלט במצלמות

לפני 5 ימים

למרות פגישת בנט-ביידן

לפני 4 ימים
נקראות עכשיו
  LIVE

תיעוד ראשוני

לפני 4 ימים

נקלט במצלמות

לפני 5 ימים

למרות פגישת בנט-ביידן

לפני 4 ימים

הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם

מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.