באזזנט

תמונה – צילום עמוס בן גרשון, לע"מ

כמו שלא שמעתם מעולם

שרה נתניהו: "אני אשה מוכה והתקשורת שותקת"

הגברת שרה נתניהו יוצאת במתקפה נדירה וחריפה נגד התקשורת ומיצגי המין נגדה בהפגנות בלפור בסרטון שנחשף באתר 'באזזנט': "דנה וייס קראה לילד שלי ילד קאקות, ראבאק. אני אשה מוכה, הילדים שלי מוכים והתקשורת שותקת". צפו בראיון המלא

בראיון סוער לעיתונאי עופר חדד בערוץ 12, תקפה שרה נתניהו את המגישה דנה וייס והתקשורת שמעלימה עין ממיצגי המין בהפגנות בלפור וההסתה נגדה ברשתות החברתיות: "דנה וויס אומנם אינטלגנטית ומקצועית, אבל היא חד צדדית". על הפגנות בלפור אמרה שרה: "האנשים בהפגנות נגדנו באים על סמים". תקפה שרה נתניהו.

באשרלמיצגי המין שהונפו נגדה בהפגנות בלפור: "אתמול הגיע חוקרת בכירה מהמשטרה שמתעסקת בדברים האלה ודיברה איתי, ואני בפירוש מרגישה שעברתי לא רק הטרדה מינית ואלימות מינית, חוץ ממיצג המזעזע של הבלונים האלה שבאמת חצה את כל הגבולות"

מבקש לשתף אתכם בראיון של רעייתי שרה

מבקש לשתף אתכם בראיון של רעייתי שרה. תודה לכם על התגובות והתמיכה האדירה!

Posted by ‎Benjamin Netanyahu – בנימין נתניהו‎ on Wednesday, 12 August 2020

במהלך הראיון צייצה השרה רגב: "שומעת את הראיון עם רעיית ראש הממשלה -הגב׳ שרה נתניהו וחושבת לעצמי, כמה עוצמה ואמונה יש באישה הזו שנושאת על כתפיה עשרות שנים של רדיפה ושנאה ועומדת בגאון בשם הימין כולו. חזקי ואמצי שרה היקרה לב אדום"

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.