קרדיט תמונה: ערוץ הכנסת

כואב לצפייה

צפו: ברוך בן יגאל במתקפה נגד השופט ג'ורג' קרא

עידכון אחרון לפני 9 חודשים
בתום דיון סוער, ועדת החוץ והביטחון קוראת לממשלה לבקש דיון נוסף בבג"ץ נגד ההחלטה שלא להרוס את בית משפחת המחבל שרצח את הלוחם עמית בן יגאל ז"ל: "לא יכול להיות מצב שאדם מביא את האג'נדה הפרטית שלו אל כס המשפט". צפו בדברי הורים השכולים
ראשי >

ברוך בן יגאל והאמא נאווה הופיעו היום בדיון בועדת חוץ וביטחון על ביטול צו ההריסה של בית המחבל שרצח את בנם לוחם גבעתי עמית בן יגאל ז"ל עם בלוק שזרק לעברו,במהלך פעילות צבאית בג'נין: "מה יש לומר חוץ מהעובדה הזאת שצריך להיות מאוד שאני לא צריכה לשבת פה ולא צריכה להתדיין על זה. וזה צריך להיות במיידי זה באמת השיקולים הסוציואקונומים אנחנו מכירים, עם רצח ובלי רצח וזה לא בדיוק תופס הפעם"

עוד אמרה האמא בכאב: "זה שאני כאמא שכולה אחרי שלושה חודשים צריכה להתעסק בכל הרבה מפחי נפש.. אין שום ספק שבג"ץ צריך לשקול את החלטתו מחדש וההחלטה צריכה להיות מוחלטת, להרוס את בית המחבל הרוצח למען ייראו וייראו. זה הרתעה חד משמעית לדורות."

ברוך בן יגאל תקף בכאב: "עזוב אותי ואת נאווה רגע בצד. יושב השב"כ, שהוא הגוף המקצועי במדינת ישראל ומסביר את העמדה שלו הנחרצת למען ההרתעה, אנחנו לא פה בשם הנקמה אנחנו בשם ההרתעה, כבוד שני השופטים מחליטים… אגב, השופט קרא לא הפעם הראשונה אני ידעתי את זה, שגם אצל רונן לוברסקי ז"ל, הוא גם ישב בהרכב, הוא היה בדעת מיעוט וגם אז הוא יתנגד.

עוד תקף ברוך בן יגאל: "לא יכול להיות מצב שאדם מביא את האג'נדה הפרטית שלו אל כס המשפט, לא יכול להיות דבר כזה. ולכן צריך להיות דיון מורחב יותר וההחלטה צריכה להיות חד משמעית להרוס את בית המשפחה"

↴ שתפו הגיבו וגללו לעוד תכנים

תיעוד ראשוני: נפגעים בקריסת טריבונה בגבעת זאב

דיווח

לפני 23 שעות

תיעוד דרמטי: פיגוע דריסה בירושלים

הטרור הפלסטיני

לפני 24 שעות
בכותרות

תיעוד ראשוני: נפגעים בקריסת טריבונה בגבעת זאב

דיווח

לפני 23 שעות

תיעוד דרמטי: פיגוע דריסה בירושלים

הטרור הפלסטיני

לפני 24 שעות

לפיד תוקף: "למה תמיד האש פורצת בדיוק כשזה הכי נוח לראש-הממשלה"

"אילו אילו אילו"

לפני יום 1

המיליונר הבדואי של יעלון: "או ניצחון או נמות"

הסתה מבית

לפני יום 1

דיווחים בעזה: ביתו של סינוואר הופצץ

חוסל?

לפני 2 ימים

תיעוד מזעזע: יהודי הותקף באכזריות בפתח ביתו

הטרור הערבי

לפני 2 ימים

תיעוד: פורעים ערבים קיבלו תגובה מוחצת

צפו

לפני 2 ימים

מרהיב: צה"ל ממשיך להפציץ את מחבלי עזה

מלחמה בטרור

לפני 3 ימים