ימינה וחמאס זועמים

בנט תוקף: "נכשלת בקורונה, נכשלת בריבונות" • חמאס: "בגידה"

בכירים פלסטינים ונפתלי בנט תוקפים בחריפות את הסכם נרמול היחסים שהושג בין ישראל לאיחוד האמירויות: "מצער שנתניהו החמיץ הזדמנות של פעם במאה שנה להחיל ריבונות ישראלית". הפלסטינים: "הוא חמור, חצוף, רפה שכל וחסר כבוד"
קרדיט: מפלגת ימינה

באזזנט >
20:28 | 13.08.20

בכירים פלסטינים תקפו את האמירויות בראיון לכאן חדשות: "האמירויות בגדו בנו, תקעו לנו סכין בגב. זה יום עצוב בעבורנו. מכה לנו וליוזמת השלום הערבית שקבעה שנורמליזיצה בין מדינות ערב לישראל תבוא רק לאחר הסכם ישראלי פלסטיני. עוד תקפו הבכירים את השייח בן זאיד: "הוא חמור, חצוף, רפה שכל וחסר כבוד", הגיבו הפלסטינים.

ח"כ לשעבר ג'מאל זאחלקה תקף: "‏זחילת האמירויות להסדר עם ישראל הוא פרס לכיבוש, להתנחלות , לנישול ולתוקפנות וצעד בוגדני בעם הפלסטיני. זה הסדר בלי סיום הכיבוש וזה מרחיק שלום"

https://twitter.com/YairNetanyahu/status/1293962036364431363?s=20

שר הביטחון לשעבר נפתלי בנט בירך ותקף: "אני מברך על ההסכם שיתן חותמת רשמית ליחסים הטובים הקיימים עם איחוד האמירויות, ומודה לנשיא טראמפ על פעולתו העקבית למען מדינת ישראל.
אני מברך הערב את השיח׳ מחמד בן זאיד על המנהיגות. לישראל יש הרבה לתרום לאזור וטוב שהיחסים בין המדינות כבר אינם בני ערובה של הסרבנות הפלסטינית."

בנט ממשיך ותוקף: "עם זאת, מצער שנתניהו החמיץ הזדמנות של פעם במאה שנה להחיל ריבונות ישראלית על בקעת הירדן, מעלה אדומים, בית אל ושאר ההתיישבות הישראלית. טרגי שנתניהו לא אחז את הרגע, ולא אזר את האומץ להחיל ריבונות אפילו על סנטימטר של ארץ ישראל, אך הריבונות על שטחי מולדתנו עוד בוא תבוא, ממקום אחר."

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
↴ הגיבו וגללו לעוד תכנים