באזזנט

תמונה – צילום לע"מ

צפו בוידאו

שר הביטחון גנץ: "לא יזוז פה דבר בלי תיאום"

ראש הממשלה החליפי ושר הביטחון בני גנץ מגיב לדיווחים על הסכמת ישראל למכירת נשק אמריקני מתקדם לאיחוד האמירויות: "כל עוד אני שר הביטחון לא יזוז פה דבר ללא תיאום בצורה ביטחונית אחראית". צפו

כשעה לאחר ששוחרר מבית החולים לאחר הניתוח שעבר בגב, ראש הממשלה החליפי ושר הביטחון בני גנץ מגיב לדיווחים על הסכמה ישראלית למכירת מטוסי קרב מתקדמים לאבו דאבי. עוד התייחס גנץ על מידורו מהסכם נרמול היחסים שנחתם בין ישראל לאיחוד האמירויות.

"כל עוד אני שר הביטחון, לא יזוז פה דבר ללא תיאום ובחוסר אחריות. ההסכם עם איחוד האמירויות הוא צעד חשוב ובעל פוטנציאל גדול להתפתחות אזורית ואסטרטגית למדינה, ואני מתכוון לדאוג שהעליונות הביטחונית שלנו תשמר גם ביום שאחריו."

בחזרה לקריה – הצטרפו אליי לשידור החי.

Posted by ‎בני גנץ – Benny Gantz‎ on Tuesday, August 18, 2020

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.