באזזנט

תמונה – ארכיון אתר מכבי ת"א

חשש בריאותי

מכבי ת"א חוששת להידבק בקורונה מבני סכנין

מכבי תל אביב אמורה לפגוש בסוף השבוע הקרוב את קבוצת בני סכנין למשחק גמר גביע הטוטו, בשל העובדה שלאחרונה שני שחקני בני סכנין נדבקו בקורונה - במכבי חוששים

קבוצת הכדורגל והאלופה מכבי תל אביב שלחה הבוקר (רביעי) מכתב אל יושב ראש מינהלת הליגה, ארז כלפון במכתב מביעה מכבי את חשש הקבוצה ממשחק גמר גביע הטוטו הצפוי בסוף השבוע הקרוב מול קבוצת בני סכנין. הרקע – חשש הקבוצה להידבק בקורונה ובכך תסכן את העונה האירופית. כזכור שני שחקני קבוצת בני סכנין נדבקו לאחרונה בנגיף הקורונה.
גררו. בונים עליו(מתוך האתר הרשמי של מכבי תל אביב)

יתכן ובמכבי יבקשו להזיז את מועד המשחק למועד חדש, זאת במטרה לקבל תמונה עדכנית יותר על ענייני הקורונה בקבוצת בני סכנין. המינהלת מסרה בתגובה: "משרד הבריאות הוא שיטפל בנושא ויערוך את הבדיקות הנחוצות, ועל פיו ייקבע אם ייערך המשחק או לא".

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.