באזזנט

תמונה – הפגנות בלפור: באזזנט

הפגנות אלימות

אלימות: מפגין הוכה ונעצר בידי קצין משטרה

7 מפגינים שהיו בתהלוכה שהתקיימה בניגוד לחוק נעצרו לחקירה בחשד לעבירות של הפרת הסדר הציבורי ותקיפת שוטרים. צפו במעצר שמסעיר את הרשת

משטרת ישראל עצרה לחקירה 7 מפגינים שהיו בתהלוכה שהתקיימה בניגוד לחוק, בחשד לעבירות של הפרת הסדר הציבורי ותקיפת שוטרים במהלך תהלוכה מגשר המיתרים למעון ראש הממשלה בירושלים.

יו"ר הרשימה המשותפת איימן עודה זעם: "צועד עם המפגינים. ככה נראים פרשים שמסתערים עלינו בלי סיבה ומאות יהודים צעירים שמתחילים להבין איך נראית אלימות משטרתית."

מהמשטרה נמסר: "המשטרה שבה ומדגישה כי היא מאפשרת קיומן של המחאות תוך שמירה על החוק והתקנות, אך לא תאפשר כל הפרה של הסדר הציבורי וגילויי אלימות בין מפגינים וכלפי כוחות המשטרה."

העיתונאי שמעון ריקלין צייץ בכעס ציני: "מפגיני בלפור חזרו לאלימות. חסימת כבישים. אי ציות לשוטרים. דחיפות. קללות. אנרכיה. איפה יגאל מוסקו שיחזור על השקר שמדובר במחאה שבאה מאהבה..אבל העיקר. חשוב לזכור: אין אלימות בשמאל"

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.