קללות וגידופים

מפגן שנאה: 3 שוטרים פצועים / 30 מפגינים עצורים

30 מפגינים עוכבו לחקירה בחשד לתקיפת שוטרים במהלך הפגנת 'הדגלים השחורים' מול מעון ראש הממשלה נתניהו בבלפור. צפו במקבץ סרטונים
קרדיט: צילומים באזזנט

באזזנט >
3:22 | 23.08.20

שנאה למשטרה: 3 שוטרים נפצעו בהפגנה השבועית של 'הדגלים השחורים' נגד ראש הממשלה נתניהו בדרישה שיתפטר. חלק מהמפגינים קיימו תהלוכה מהכניסה לירושלים תוך חסימה של צירי תנועה ושיבוש שגרת החיים בעיר.

לאחר חצות החלה המשטרה לפנות את המפגינים לאחר מספר רב של הכרזות מפקד המשטרה להפסיק את השימוש בכלי הרעש בהתאם לפסיקת בג"צ.

הסיפורים הכי מעניינים, אצלכם לפני כולם

ישלח מייל לאישור עפ"י תנאי השימוש.

המפגינים התעמתו עם שוטרים וקראו קריאות נאצה כלפי כוחות המשטרה והשר לביטחון פנים אמיר אוחנה. המשטרה עיכבה / עצרה לאורך המחאה 30 חשודים, בחשד לעבירות הפרת סדר ותקיפת שוטר.

תת ניצב עופר שומר תקף את התקשורת וראש השב"כ לשעבר כרמי גילון שנטען כי נעצר ונאזק ע"י המשטרה בהפגנה ביום חמישי שעבר מול מעון ראש הממשלה בבלפור.

מהמשטרה נמסר: "בהמשך לסרטון שהופץ הערב מהמחאה בירושלים: מבדיקה ראשונית שנערכה עם הקצין, לטענתו הותקף. יחד עם זאת, האירוע ייבדק ויתוחקר"

עוד נמסר: "למרות המאמצים והמשאבים הרבים שהשקיעה משטרת ישראל כדי להבטיח מחאה בטוחה וחופש ביטוי לכל, ניכר כי קבוצות שונות בחרו בדרך של פרובוקציה, לרבות אלימות פיזית ומילולית כנגד שוטרים שתפקידם לשמור על הביטחון והסדר, גם של המוחים עצמם"

צילום באזזנט
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp

סקר באזזנט

מה דעתך על תפקוד משטרת ישראל מאז פרוץ הקורונה?

נקראים עכשיו

עקבו אחרי באזזנט