באזזנט

תמונה – ארכיון: סרטי תדמית ביוטיוב

האונס המזעזע

דיווח: בכירה במלון 'הים האדום' עוכבה לחקירה

מספר ימים לאחר פרסום האונס המזעזע של נערה בת 16, בכירה בהנהלת המלון 'הים האדום' באילת עוכבה לחקירה בחשד לאי מניעת פשע.

התפתחות דרמטית: המשטרה עיכבה הבוקר לחקירה בכירה בהנהלת מלון הים האדום באילת, בחשד לשיבוש הליכי חקירה ואי מניעת פשע.

העיתונאי לירן לוי חושף ב'וואלה ניוז', כי ככל הנראה יש בידי המשטרה ראיות לכך שהבכירה ראתה את ההתגודדות בפרוזדור ולא עשתה דבר

מהמשטרה נמסר הבוקר כי עוכבו לחקירה עוד שבעה נערים בחשד שהיו מעורבים בפרשת אונס הנערה בת ה-16. השבעה, תושבי דרום הארץ, הועברו להמשך חקירה של צוות החקירה המיוחד שהוקם במרחב לכיש.

תפנית דרמטית: "לא היו 30 גברים בחדר באילת"

שרת המשפטים לשעבר איילד שקד הזהירה את הגולשים ברשת: "חשוב להזכיר: אסור להפיץ תמונות, הקלטות או סרטונים בעלי אופי מיני ללא הסכמתו של האדם המצולם ופרסום כזה יכול להוות עבירה של הטרדה מינית ופגיעה בפרטיות, שהעונש עליהן הוא עד 5 שנות מאסר. האיסור על הפצה (כולל שיתוף ברשתות חברתיות והעברה בווטסאפ) חל גם על מי שקיבל אותם לידיו."

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.