באזזנט

תמונה – צילום: באזזנט

שוטרים מסורסים?

נחקר באזהרה: סגן ניצב גואטה הורחק ל24 שעות

בעקבות התיעוד שהופץ ברשת, סגן ניצב ניסו גואטה נחקר באזהרה במחלקה לחקירות שוטרים והורחק למשך 24 שעות מתחנות משטרה.

סגן ניצב ניסו גואטה שתועד אמש מכה מפגין שתקף אותו לכאורה בהפגנת 'הדגלים השחורים' מול מעון ראש הממשלה בירושלים, הורחק מתחנות המשטרה למשך 24 שעות לאחר חקירתו במח"ש.

בהודעה של משרד המשפטים נכתב: ‏"המחלקה לחקירות שוטרים פתחה בחקירת המקרה שתועד אמש בהפגנה בירושלים של תקיפת מפגינים ע"י קצין משטרה בדרגת סנ"צ, הבדיקה נפתחה מיד עם היוודע המקרה".

במקביל, פעילי שמאל הפיצו ברשתות החברתיות עצומה הקוראת למשטרה לפטר את ניסו גואטה משירותו במשטרה. גולשים מימין הפיצו את תמונתו של גואטה והיו גם שהציעו שידליק משואה ביום העצמאות.

סערת הנאצים: בוגי יעלון מגיב למשטרת ישראל

העיתונאי שמעון ריקלין תקף: "ראשי המתפרעים מאיימים על המשטרה. ומסבירים שלא יצייתו לה יותר. זורקים אבנים על שוטרים. תוקפים שוטר ושוברים לו את העצמות עד שצריך לשים לו פלטינות. ואת מי בסוף חוקרים? שוטר שהותקף. התירו את דמו של נתניהו מבחינה משפטית. ועכשיו גם פיזית. המסר לשוטרים ברור: אל תפריעו למתפרעים. לא יאמן"

בפוסט שפרסמה אמש ‮שקד גוואטה, ביתו הקטנה של סגן ניצב ניסו גואטה היא כותבת בכאב: "כמה זה קל!!! כמה זה קל לקחת חלק קטן מאירוע גדול, להדביק עליו איזה כותרת מפוצצת של שוטר אלים שתוקף מפגינים. אתם הייתם שם כדי לראות את המפגינים שנייה לפני שהמצלמה נדלקה יורקים על השוטרים? הייתם שם כשהמפגין המצולם תקף את אבא שלי, ניסה להוריד לו את המסיכה באלימות??? אתם הייתם שם כשהמפגין הזה נתן לאבא שלי בוקס לפרצוף???וכשקרעו ממנו באלימות את המדים שהוא כל כך גאה ללבוש???"

שקד מוסיפה וכותבת: "כמה זה קל להאשים, להכפיש, לרמוס את כבודו של אדם. אבל את כבודו של אבא שלי לא אתן לאף אחד לרמוס!!! כל אדם שמכיר אותו יודע שניסו גואטה הוא בן אדם משכמו ומעלה, הלב שלו ענק מלתאר אותו במילים ועשוי זהב טהור. הוא אוהב אנשים, אוהב את המדינה שלו!!!! כל מה שהוא רוצה זה להגן עליה, בגלל זה הוא בחר בתפקיד שלו, בגלל זה הוא עוזב אותנו לשעות ארוכות כדי לשמור על הסדר, בגלל זה הוא מוקפץ באמצע ארוחות חג, ימי הולדת וחופשות כדי להגן עליכם. ומה הוא מקבל בחזרה? את הקלילות שבשיימינג. את הפזיזות בה מפרשים סרטונים בני כמה שניות מסיטואציה גדולה פי כמה. אני רואה את הסרטון הזה ומה שאני רוצה להגיד זה שאני גאה באבא שלי. אני גאה בו על שהגן על עצמו מפני אנשים אלימים כמו אלה.

לסיום כתבה שקד: "נותר לי רק לקוות שיום אחד לא תלכו שולל אחרי מה שמראים לכם בתקשורת, ותזכרו שלצלם את הרגעים שאחרי האירוע זה קל, לשים עליהם כותרת מפציצה זה ממש פשוט, אבל לשקם את כבודו של מלאך כזה לוקח חיים שלמים. אני גאה בך, גאה בכל צעד שעשית ושאי פעם תעשה"

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.