באזזנט

תמונה – ערוץ הכנסת

צפו בוידאו

בני פרץ התפרץ על חיימוביץ': "למה עליי לא כינסתם ועדה?"

פעיל הימין שפונה בכוח מהפגנה מול ביתו של ר"ע משה ליאון, התפרץ על" ח"כ מיקי חיימוביץ' בועדה שהתכנסה לדון על טענות לאלימות נגד מפגיני בלפור: "למה עליי כינסתם את הוועדה? את הכל אצלך פוליטיקה איתם ביחד". צפו

פעיל הימין בני פרץ שפונה באלימות כשהפגין לבדו מול ביתו של ראש עיריית ירושלים משה ליאון שמאפשר את הפגנות בלפור מול ביתו של נתניהו, התפרץ לועדת הפנים בכנסת שדנה על אלימות המשטרה לטענתם נגד מפגיני בלפור, לאחר שיו"ר הוועדה מיקי חיימוביץ' התעלמה ממנו ופניותיו: "גם אני פעיל חברתי שהותקף, אני מכיר את הכנסת יותר טוב מכולם, אבל להם מותר, אבל עליהם עשיתם, על התקיפה שלי לא שמעתי אתכם מדברים בכלל. על התקיפה הברורה. אבל תסלחי לי מותר להם הכל."

שוטר תקף באלימות מזעזעת מפגין שלא תקף אותו

עוד צעק פרץ: "תסלחי לי הם לא צודקים בתקיפה של גואטה הם לא צודקים. בתקיפה שלי אף אחד לא קם לדבר על זה בוקר וערב. את הכל אצלך פוליטיקה איתם ביחד. אני יודע לא ראיתי שהתקשורת דיברה על זה. אבל על תקיפת שוטר אתם הופכים את זה כאילו ששוטר תקף"

יו"ר הרשימה המשותפת איימן עודה תקף את מפקד מחוז ירושלים ונציגי המשטרה שהשתתפו בדיון בכנסת: "אני לא מאמין לכם"

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.