באזזנט

תמונה – ארכיון לע"מ

בגלל נתניהו

דרמה מדינית: איחוד האמירויות ביטלו פגישה עם ישראל

איחוד האמירויות ביטלו פגישה מתוכננת עם נציגים ישראלים ואמריקנים ככל הנראה בעקבות הסערה בישראל על הסכמה למכירת מטוסי קרב מתקדמים לאמירויות.

איחוד האמירויות ביטלו פגישה מתוכנת עם שגריר ארה"ב וישראל בגלל התבטאותיו של בכירים בישראל נגד ההבנות בין ארה"ב לאיחוד האמירויות לקניית מטוסי F35 מתקדמים. כך מדווח אתר וואלה.

כזכור, בשבוע שעבר תקף ראש הממשלה נתניהו את ידיעות אחרונות והכחיש נחרצות את הדיווחים: "לשמאל ולרבים בתקשורת קשה לראות ראש ממשלה ישראלי מהימין שמביא שלום אמת: ״שלום תמורת שלום״ ולא ״שלום תמורת שטחים״. אז הם ממציאים היום פייק ניוז. אבל מה לעשות, יש עובדות: ישראל לא נתנה, בניגוד לטענות בשמאל ובתקשורת, הסכמה כלשהיא לעסקת נשק כלשהיא בין איחוד האמירויות לארה״ב. להיפך, ארה״ב גם הבטיחה וחזרה והבטיחה שבכל מצב היא תשמור על היתרון האיכותי של ישראל. אלה העובדות.", תקף נתניהו את הדיווחים בשבוע שעבר.

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.