באזזנט

תמונה – דוברות המשטרה

לב שבור

גבר הגיב באש למשפחה שסירבה להצעת נישואין

נעצר גבר שהצית חצר בית של משפחה בכפר זרזיר, לאחר שבני המשפחה סירבה להצעת הנישואין - כתב אישום ובקשה למעצר עד תום ההליכים בבית המשפט המחוזי בנצרת.

המשטרה עצרה גבר זועם שהצית חצר בית של משפחה בכפר זרזיר, לאחר שסירבו להצעת נישואין של בנו עם ביתם.

בחקירה המשטרה התברר, כי הנאשם הגיע אל בית אחותו על מנת לחתן את בנו עם בתה. הנאשם ביקש את ידה של בת אחותו עבור בנו, אך נתקל בסירוב מצד יושבי הבית. הנאשם עזב את הבית בכעס וזמן קצר לאחר מכן ניגש אל חצר הבית שם היו באלות חציר, הוא שפך עליהן חומר דליק, הצית אותן, ולאחר מכן עזב את המקום.

בני המשפחה יחד עם כיבוי האש הצליחו להשתלט על השריפה אך נגרם נזק רב ו-20 באלות בשווי של 12,000 ש"ח נשרפו כליל.

כידוע, העונש על הצתה, הינו עד 15 שנות מאסר.

מהמשטרה נמסר בתגובה: "עבירת ההצתה נחשבת לאחת מהעבירות המסוכנות ביותר, בשל הסכנה הקיימת לנפש ולרכוש, האש עלולה מטבעה להתפשט ולכלות רכוש רב ואף לגרום למוות במיוחד במקרה זה שההצתה בוצעה בשכונת מגורים."

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.