באזזנט

תמונה – צילומים: גלי צה"ל

צוחק על כולם

צפו: "במרוקו ברדוגו היה הפרשן של המלך"

פרשן גלי צה"ל הפופולרי יעקב ברדוגו התיישב מול מצלמות גל"צ והגיב בציניות למתנגדיו המזיעים בטוקבקים הארסיים שמפרסמים נגדו ברחבי הרשת: "ברדוגו צריך לעוף מגלי צה"ל והרדיו בכלל, הוא בושה לאינטלגנציה, מסלף ואגרסיבה והוא מתאים לשרה". צפו

העיתונאי חיים לינסון מהארץ שיתף גם הוא את הגולשים שפוסטים שפרסם ברדוגו נגד רה"מ נתניהו: "אני מספיק זקן כדי לזכור שפעם, לא לפני הרבה זמן, מורנו ורבנו יעקב ברדוגו היה משתף פוסטים נגד בנימין נתניהו."אני מספיק זקן כדי לזכור שפעם, לא לפני הרבה זמן, מורנו ורבנו יעקב ברדוגו היה משתף פוסטים נגד בנימין נתניהו."

הגולש יוסי אסולין צייץ: "בניגוד למה שמנסים למכור לכם, התקשורת בישראל ברובה שמאלנית. ידיעות – רוב הפרשנים הבכירים שמאלנים מובהקים. חדשות 12 – עמית סגל אחד מול כולם (כמעט). חדשות 13 – בעיקר דוברי מערכת המשפט. אפילו נוביק הימני לא שם. גל״צ – רוב השדרנים מהשמאל. ברדוגו אחד מטריף את כולם. ואפשר להמשיך כמובן."

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.