באזזנט

תמונה – ארכיון | דוברות מד״א

מכת טביעות

חוף זיקים – אישה טבעה למוות בעומק הים

לפנות בוקר טבעה אישה בשנות הארבעים לחייה דרומית לחוף זיקים, אותרה בעומק הים

אישה בת 45 טבעה למוות לפנות בוקר דרומית לחוף זיקים. חובשים ופרמדיקים של מגן דוד אדום שהוזעקו למקום העניקו לאיזה טיפול רפואי וביצעו בה פעולות החייאה אך נאלצו לקבוע את מותה.

פרמדיק מד"א, שי חמו, מספר: "כשקיבלנו את הדיווח על האירוע, הודיעו לנו שהאישה אותרה בעומק הים על-ידי סירה של השיטור הימי ושהיא מחולצת מחוסרת הכרה למעגן.

"היא הייתה ללא דופק וללא נשימה, המשכנו את פעולות ההחייאה הבסיסיות שבוצעו בה בסירה, אבל היא הייתה ללא סימני חיים ונאלצנו לקבוע את מותה".

למרות שהשנה עונת הרחצה נפתחה מאוחר יותר מבשנה שעברה, עונת הרחצה הנוכחית מסתמנת כקטלנית במיוחד. 35 מקרי מוות כתוצאה מטביעה נרשמו עד כה.

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
לא הסכמת לקלון
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.