באזזנט

תמונה – בית״ר ירושלים

אחרי ההדחה

דרמה בבית״ר ירושלים: רוני לוי – פוטר

משה חוגג הודיע למאמן קבוצת הכדורגל הירושלמית כי הוא מפוטר. הרקע - ההדחה המשפילה מאירופה

דרמה בבית"ר ירושלים. המאמן רוני לוי פוטר אחרי ההפסד לטאוטה וההדחה ממוקדמות הליגה האירופית – כבר בסיבוב הראשון. בעלי בית"ר משה חוגג זעם אחרי התוצאה וההפסד 2:0 לקבוצה האלבנית, חוגג אמר למקורביו כי צריך לקבל החלטות קשות, כלשונו. הבוקר הוא מתרגם את דבריו למעשים.
משה חוגג | צילום: פרטי

רק לאחרונה התבטא משה חוגג על כוונתו להשאיר את רוני לוי לעונה נוספת, זאת למרות סיום עונה לא מפואר של בית"ר. יחד עם זאת, בקבוצה היו מי שטענו שההחלטה לתת למאמן לעונה הזדמנות נוספת הגיעה בגלל הפיצויים הגבוהים שהיו כרוכים בפיטוריו, זאת בשל העובדה שהחוזה של לוי חודש אוטומטית אחרי שהביא את הקבוצה למקום השלישי בליגת העל בעונה החולפת.

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.