חשדות חמורים

רב מוכר מאד מדרום הארץ – נעצר בחשד להטרדות מיניות

תמונה – אילוסטרציה | דוברות המשטרה
אחרי הפרסומים, העדויות והחקירה למשך מספר שעות - רב מוכר מאד מדרום הארץ נעצר בחשד להטרדות מיניות לכאורה כלפי נשים שבאו לקבל את ברכתו.

בתום חקירה בת מספר שעות, עצרה משטרת ישראל את הרב הידוע מדרום הארץ החשוד בהטרדה של נשים שבאו לקבל את ברכתו. אדם נוסף נעצר בחשד לשיבוש חקירה. בשבוע שעבר הגישה רופאה תלונה נגד הרב בתחנת המשטרה. לטענתה, כשהגיעה לבקש ברכה מהרב המקובל, הוא ביצע בה מעשים מגונים ונגע בגופה תוך כדי שהוא אומר לה אמירות מיניות.

ההתכתבות בין המתלוננות נגד הרב המוכר

מהמשטרה נמסר: "חוקרי המשטרה עצרו הלילה גבר מאיזור הנגב המערבי בחשד לעבירות (-חמורות) וניסיון לשיבוש החקירה, מחר תבקש המשטרה להאריך את מעצרו. בעקבות תלונות שהוגשו על ידי שתי נשים כנגדו נפתחה חקירה בתחנת המשטרה בבאר שבע בחשד לעבירות ושיבוש החקירה."

ההתכתבות בין המתלוננות נגד הרב המוכר

עוד נמסר מהמשטרה: "בסיום החקירה החליט הערב קצין החקירות על מעצרו של החשוד ומחר תבקש המשטרה להאריך את מעצרו. בחור נוסף שנחקר בחשד לשיבוש הליכי חקירה, נעצר ויובא אף הוא מחר להארכת מעצר. החקירה נמשכת."

עורכת הדין סוזי עוז-סיני ארניה, המייצגת את המתלוננות אמרה: "אני מברכת על כך שמשטרת ישראל פועלת במלוא הרצינות וחוקרת את הפרשה המדאיגה בעניינו של הרב המוכר לעמקה. המתלוננות משתפות פעולה באופן מלא עם גורמי החקירה במטרה להוציא את האמת לאור".

חשוב לנו לשמור על זכויות יוצרים. תכנים שמקורם לא אותר מתפרסמים בבאזזנט בכפוף לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, צרו קשר עם באזזנט.
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
חיפוש
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.

בלי פילטרים ובזמן אמת, הצטרפו לערוץ ה-Whatsapp גם מהמחשב!