באזזנט

תמונה – באדיבות המשפחה

טרגדיה ברמלה

מחריד: שעות אחרי ההודעה האחרונה – המורה נהרגה ביריות

מורה בשנות השלושים לחייה מהעיר רמלה נרצחה אמש מירי תועה בסכסוך בין חמולות בעיר.

אסון: המורה והמחנכת שריפה אבו מעמר, בת 30, נורתה אמש למוות בבית בשכונת גן חקל א' שבעיר רמלה. צוות מד"א שהוזעק לבית מצא אותה כשהיא במצב אנוש וביצע בה פעולות החייאה. היא פונתה לבית החולים אסף הרופא אך שם נקבע מותה.

אבו מעמר, בת 30 במותה, היא מורה בבית ספר ואם לשלושה ילדים. בנה הקטן רק בן שנה וחצי. שעות לפני האירוע הטרגי שלחה שריפה הודעה לתלמידים בבקשה לשמור על הבלונים שנועדו גם לצילומים בסוף היום.

ההודעה האחרונה של המורה

משטרת ישראל שהגיעה לזירת האירוע פתחה בחקירת נסיבות המקרה. מבדיקה ראשונית עולה כי ככל הנראה היא נפגעה מכדור תועה שנורה כחלק מסכסוך בין חמולות בעיר.
זירת האירוע | צילום: דוברות מד״א

ארנון אברהם, חובש מארגון "הצלה" סיפר: "כשהגעתי למקום האישה הייתה ללא הכרה לאחר שנפצעה מירי. ביצענו בה פעולות החייאה ממושכות ולאחר מכן היא פונתה לבית החולים תוך כדי המשך פעולות החייאה במצב אנוש".

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.